×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Říjen 2012

Fly On The Wings Of Love

31. října 2012 v 20:56 | Otome |  Music
Pouštěla jsem si na YouTube písničky v Nightcore,a najednou,kliknu náhodně na tento název.Jakmile jsem uslyšela ty flétny,zbystřila sem a přemýšlela,kde jsem ji slyšela.
Kde jsem ji slyšela?Nad tím přemýšlím už asi hodinu,a stejně na nic nemůžu přijít.
Ale vím,že jsem ji naposledy slyšela sakra dávno ^^

"Proč to praská?" *všichni příjdou k ní* "Nevím." "BAF!" "Si blbá?!"

31. října 2012 v 18:42 | Otome |  My diary
Konnichiwa!
Z Matiky jsme měli Magistru,takže jsme se dívali na film ~
Včera večer jsem zjistila,že nemám učebnici do Přírodopisu.Pak sem si uvědomila,že včera v hodině za mnou Ďábel přijel na židli,a vzal si ji,listoval v ní,a pak mi ji dal po lavici.Já ji tam zapomněla.Idiot! xD
Druhou hodinu byl Zemák ve stejné učebně,takže ok.Samozřejmě jsem doufala,že bude stále pod lavicí.Jenže začlo zvonit na zemák,já jdu,a ona tam není.Ha ha.
Když začalo zvonit na přestávku,zrovna tam přišel Ďábel,a já na něho,jestli o té učebnici něco neví.A on na mě,že ji dal třídní.Tak sem poděkovala,a mazala do třídy.
Z počítačů jsme měli dalšího supla - našeho tělocvikáře.Tak jsme se pozdravili,ještě probrali spolu s holkama včerejší tělocvik,a dal nám na PC volno.
Sedli jsme si úplně dozadu.Ha!Chtěla sem si pustit písničku,jenže nešel zvuk.Kámoška vpředu mi tam pozapínala gábly,a doufali jsme,že to půjde.Jenže místo toho,aby to hrálo,se vypl celej počítač xD
Já,a 4 moje kámošky se shlukli kolem mýho počítače.Jedna na to jakože šáhla přes tričko,a najednou vykřikla "BAF!" .My se tak neskutečně lekli,že jsme z toho až srali smíchy xD
Pořád to prskalo,tak sem to vypla,a šla k jinýmu xD

Ve škole sem přemýšlela,jestli se Vám napsala,že v pondělí spadli spolužákovi klíče z okna.Tři hodiny se musel modlit,aby tam byli xD

Diplom za bleskovku

31. října 2012 v 18:24 | Otome |  Pro mě
Arigato :) ^^

Romeo&Julia

31. října 2012 v 15:00 | Otome |  Music
^^~


Překonat strach je jako vyhrát nad svojí myslí

30. října 2012 v 19:53 | Otome |  My diary
Tak jo,děcka.Tento článek bude mít 2 části.

Budu hodně klít.Jsem nasraná

Měli jsme tělocvik.On nás ze třídy cvičili 4 holky.O rok nižší 11 holek.Měli jsme si udělat 3 skupinky.Nás bylo nejmíň(4)a nižší si udělali 6 a 5.
Učitel po celé tělocvičně(gymnastické,takže jsme kličkovali mezi kladinama)dal na zem přes 50 papírů,na kterých byli napsané čísla.Tak v pohodě,vyhrávali jsme,bavilo nás to.
Pak to učitel udělal těžší;ty papíry otočil,a my měli 3 pokusy na to,aby jsme dané číslo našli.Pokud po třetí někdo z našeho týmu nenašel,běžel zpět a utíkal další.
Ono je to celkem jedno ;D
Prostě - když jsme hráli tu druhou hru,stalo se,že číslo 1 se hledalo 5 minut.Nám se zpočátku nedařilo,ale nakonec jsme byli už u čísla 12.
Holky nižší byli kousek vedle nás.Oni měli teprve číslo 2.Oni se na zeptali,kolik máme,a my jsme jim odpověděli,že 12.Ha,z našeho týmu jedna běhala po tělocvičně,druhá z našeho byla vzádu,a já a třetí jsme seděli a dívali se na tu,jak běhá po tělocvičně.Papírky s číslama byli několik metrů od nás.Najednou se otočím k těm holkám z nižšího,a co nevidím.Jedna z nich drží ty papíry v ruce,a různě je skládá.My na ni zařveme,co dělá,a jedna trapka(ona je fakt trapná,má normální hlas,ale když mluví s učitelem,mluví jak malý děcko)na nás : "No a co,se neposerte"
Jenže co čert nechtěl - my nevěděli,jaký číslo hledat.To přesně ty krávy chtěli,aby nás to zpomalilo,protože budeme hledat v papírkách největší číslo.
Zrovna sem byla na řadě já.Tak sem vyběhla,holky na mě řvali,jaký číslo mám hledat.Já ho našla,a jelikož mám opravdu málo nervů,jak sem běžela,na tu krávu sem zařvala "Pi*o".Zrovna začlo zvonit,tak jsme šli do skříněk,a tam se převlíkali(i s klukama,nám to bylo fakt jedno).Mezitím jsme stihli i nadávat.Já šla na oběd dřív,za mnou šli ty tři kámošky.Tak jdu,a ty dvě kravky šli proti mě.A víte,co oni na mě? : "Vy piče vyjebaný".
Tak jsme šli na oběd,rudý vzteky.Ty dvě z našeho týmu se od nás na obědě odpojili,takže sem zůstala s kámoškou.Jdeme domů,a před náma ty dvě krávy.Oni se na nás otočej,a zařvou: "Kurvy!"
No,dámy a pánové,řeknu to takhle:Měsíc(skoro dva)jsme spolu vycházeli.Respektovali,že jsme starší.A my jsme respektovali je,že jsou o rok mladší.Nebyli jsme jak ty krávy minulej rok.(minulej rok jsme byli my mladší,a měli jsme s o rok staršíma)Jenže čeho je moc,toho je moc.Vážně.Takže jsme se shodli v tom,že na nás si rozmazlení spratci dovolovat nebudou.

Tyhle nervy odstraní radost,když jsme dostali ze začátku těláku volno

Kdo četl TENHLE článek,ví,o čem budu mluvit.Jednoduše - mám příšerný mindráky dělat cokoliv na hrazdě,žíněnce,a bůh ví čem ještě.Jenže dneska?Dneska sem se jednoduše překonala,vylezla na hrazdu,a pustila se rukama.Z toho vyplívá,že sem vysela jenom nohama.
► Pro někoho maličkost,pro někoho dokonce blbost.Ale pro mě?Větší naděje toho,že nejsem až zas takový lempl,jak se na pohled zdá. ◄

Ono stačí jen překonat strach.

Pro mě - klikačka

30. října 2012 v 19:30 | Otome |  Pro mě
Tři,dva,jedna..STOP!Konec objednávání xD Toto je zase od Moniky :)
Ještě jednou moc děkuji ^^ *_*

Monika:

Starlit Road

30. října 2012 v 15:00 | Otome |  Music
To je přímo boží video :3 ^^

Pondělí

29. října 2012 v 18:28 | Otome |  My diary
Konnichiwa!
Dneska jsme se dozvěděli,že Miluška na operaci fakt šla T_T
Měli jsme naši zeměpisářku.Dodělávali jsme ty projekty(jedna kámoška chybí,takže jsme si to museli s kámoškou rozdělit na polovinu xD Doslova sem jí nutila,aby si to zkoušela přečíst XD
V hudebce jsme šli na počítače.Měli jsme si tam cosi hledat,a kdo to měl,měl volno ;D
V zemáku jedna skupina četla ten projekt.Pipky ~ ;D
V Dějáku na nás samozřejmě řvala,poslední dobou furt,ať už,když jsme jenom Áčko v dějepise,anebo z Béčkem v ruštině.Fakt psycho xD Pustila nám film,Jméno růže,dneska to díky bohu,uběhlo.

Zítra máme celkem pohodu ^^

Takže se mějte,dneska oběhnu SBé :)

Pro mě - nápisy

29. října 2012 v 18:16 | Otome |  Pro měJá vím,měla bych s tím objednáváním přestat T_T
Tentokrát od Moniky ^^ ►
Arigato ještě jednou! ^^~

Picture 0.6

29. října 2012 v 12:00 | Otome |  Obrázky
Téma: Cry
523503_427416610626115_150985470_n_large

U Otome zavládla Kaleido Star mánie :3

28. října 2012 v 16:53 | Otome |  My diary
Hai,je to tak.A zatím to vypadá,že tahle mánie bude u mě dlouho :D
Já ale nebudu psát o KS. :)
Od ráda přemýšlím nad jistou věcí.Dříve,ještě když sem neměla blog,sem chodila na blogy jiných.U většiny těch blogů bylo nad nějakým článkem napsáno "NEKLIKEJ" nebo "NEKLIKAT!!".Byla sem zvědavá a klikla.Buďto na mě vykoukla Samara,která řvala,až to trhalo uši,nebo nějaká příšera,anebo,to hlavní,článek kde byl obrázek.Ale ne jen tak ledajaký obrázek.Byl to obrázek,na němž byl nějaký hnus(Gomen,ale už si nepamatuju,co přesně to bylo,je to dva roky zpátky ;D).
Pod tím obrázkem bylo napsáno,něco v typu: "Klikl/a si,dej si to na blog,nebo ti zemře..." bla,bla.
Tak sem vrtěla hlavou,a mrkla sem se na komentáře.V komentářích byli buď hádky,nebo někdo,kdo měl opravdu strach a napsal "Dal/a sem si to tam".

Nevím,když teď projíždím různé blogy,už to tam není.Možná je,ale nehledám to.
Jaký máte na toto názor?Můj názor je,že ti lidi jsou úplně vadný,nebo se holt nudí. :X
A to ještě nemluvím o FaceBooku,tak je toho taky požehnaně ;D
Má úcta ^^~

Pro mě :3

27. října 2012 v 22:37 | Otome |  Pro mě
U Shiori jsem si objednala další dvě signatury.
Arigato ještě jednou:

No nejsou dokonalé? *____*

Jak rozřezat a nastavit layout

27. října 2012 v 22:20 | Hizaki |  Návody
Tak tentokrát si řekneme jak nastavit layout na blog + jak ho rozříznout a jak k němu popřípadě udělat nějaké doplnky :)))
Takže minule jsme si vytvářeli velice jednoduchý layout a dnes si ukážeme jak už ho jenom rozříznout.Takže to co jsme vytvořili minule si uložíme jako stránka.png (vždy tam musí být přípona png!).Ted si otevřeme poznámkový blog a pomocí kapátka z něj dostaneme ty dvě barvy (tedy barvu okrajů a pozadí stránky) klikneme na barvu a zkopírujeme si ta čísla a uložíme do poznámkového blogu (pozor napište si třeba pozadí stránky nebo okrajů).Jak to vidíte na screenech.Nezapomente si to uložit!!
2.Tak ted jdeme na záhlaví.Takže otevřeme nový projekt o velikosti 794X500 a podle screenu tam zkopírujeme záhlaví.Jinak to co je růžově zabarvená tam si můžete přiblížit a oddálit layout dejte si to vždy na 55% (doporučuji vždy po tom klikněte na layout a ono vám to přiblíží).Tak vezmeme si čtverec (druhá ikonka úplně vlevo) a ořízneme ted to zkopírujeme a vložíme do nového projektu.U mě je to záhlaví tedy tohle.

3.Tak ted si to uložíme jako záhlaví png
4.A dostáváme se k nastavení na blog.cz (protože nemám internet ale vím že to bude fungovat tak vám to sem hodím jako screeny).
Malá rada na závěr:Pokud chcete klidně můžete barvy přehodit takže tam kde bude třeba fialové okraje můžete dát růžové okraje .Blog pak bude vypadat zajímavě ;)
Příště si povíme jak udělat zápatí komentářů Jelikož ho taky budu dělat na svůj blog ;)

Kopírovat se zdrojem!


Hizaki a její růžová palice

27. října 2012 v 22:00 | Hizaki |  My Diary Hizaki
je to asi zhruba týden dva zpátky co sem psala tento článek přesto ho tu dávám
Hizaki a její růžová palice
Yop minna tak jsem si koupila barvu s tím že to bude ta opravdová tmavá fialová (snad nemusím ukazovat jaká možná jí najdu).Jenže znáte to.Objednávání přes net by bylo na dlouho a navíc tabarva stojí 95 kč z netu by vás vyšla na 160 -170 kč? No a tak si ju hodím na palici jenže co se nestalo to je růžová teda já to mám růžové a to je napsané i na lahvičce že je to fialová a v té lahvičce je fialová :DDD Myslím,že nemusím říkat že razím a nejde mě přehlédnout :D ?! Každý na mě kouká a spolužačky jen tiše závidí prý:Jé to máš fajné,jééé to je dobrá barva,,jéé tobě to tak dobře chytlo.A víte co?příští měsíc si dám asik modrou :DDD Jinak šiju si bloomers ale jsem jen v půlce musím ted dopisovat spoustu sešitů a znáte to?Učení o.O A to máme dva dny posobě technologii a materiály.Grrr ... to je vážně za trest o.O -_- Jinak hodlám si ušít i kabelku už mám návrh a bonnet (Hizaki bide lolita na 99,9% jupííí :D No pak vám možná hodím fotky :DDD No nic tot zatím vše Hizaki :)) (Jen doufám že nemám tělák :DD)

Cosplay lolita

27. října 2012 v 21:56 | Hizaki
Tak a ted zas naopak Cosplay lolita.Doufám ,že nemusím vysvětlovat co to Cosplay je.Takže Cosplay lolita je když Cosplayujete nějakou postavu a ta je oblečena v lolitě.Je jedno jestli z mangy či anime.Mnohdy ale tyto lolity nejsou lolity.Takže Cosplay lolita nemůže o sobě říct že by kdy v životě byla lolita.Cosplay lolita mnohdy ani není lolita.Někdy chybí headdress,někdy spodnička a mnohdy sou sukně kratší než je u lolity zvykem.Dost často je to tedy jen sukně a vrch ,ale jsou i postavy které mají opravdu nádherné lolita oblečení .

Poloviční lolita?

27. října 2012 v 21:46 | Hizaki |  My Diary Hizaki
Minna zjištuji že nejsem ani poloviční lolita.A proč? Sny oo tom být princezna jsou fuč.A důvod?prostě na to nemám peníze.Né vážně víte je pěkné když vám maminka koupí sukni ze sekáče a snaží se jenže k čemu vám to je když to nevypadá ani trochu loli.?K čemu vám je to všechno když máte jen jednu mašli?K čemu vám to je když nemáte žádné pořádné loli boty?A co bych si přála nejvíce?Nosit místo kratasů bloomers ,koupit si lepidlo a řasy které mi přítel někam hodil slíbil ale ještě do ted ho nemám nebo spíše najít to lepidlo i když vím že šance ho najít je nulová,mít pořádné loli boty a ne boty po mámě se štokly na kterých se zabijete jen co vylezete před barák,nějaký pořádný lolita kabátek ve kterém by mi nebyla zima,nějakou paruku protože mám škradedé vlasy,make up na který nemám ,nějakou loli kabelku a co dál?Telefon s fotákem.Ano i když sem byla na brigádě za posrané 400 kčš si nic z toho nekoupím a pokud si myslíte že jo stejně sem je dala mamce ,aby sme měli prachy na jídlo.Je to kruté?Bylo to ještě krutější…Myslíte že mě nesere že sem si za těžce vydřený prachy zůstala posraná 100 vka?A že sem za ní byla sednout si s tetou?I když sem si za tu posranou 100 vku chtěla koupit mejkap (make-up).Myslíte že to někoho zajímá?Můžu se vůbec považovat za Lolitu?Vždyt nemám ani jednu fotku v lolita outfitu.A za těch posraných 400 kč bych měla už dva Cosplaye.Myslíte že mě to nemrzí?Mrzí ,ale nenadělám stím nic.Takže malá rada.Až si příště budete stěžovat že vám (neříkám že všichni) maminka nedala bůhví co na nákupy budte rádi aspoň za to co máte.A mimochodem.Nedělám to pro sebe ale pro svoje 3 mladší sourozence.A dělám to ráda.

zas posraná brigáda

27. října 2012 v 21:43 | Hizaki |  My Diary Hizaki
Jak už jsem psala včera jsem byla na brigádě.A ano opět to byla hrůza.A ano opět za to může můj milovaný přítel.Víte to že s někým dělá v pohodě nic se neděje .Ale to že se mu nějaká kráva vtírá a on zamnou přileze za celý den jen pro pusu a sem tam něco žblechtne.A on si jí všímá.Jako připadá mi to jako nabalování které mu dělá dobře.Víte já chápu jako kterýmu chlapovi by se nelíbilo že ho chce náká holka.Ale když sem tam já??A nabalujou se před míma očima a já si pak připadám jako debil??? O.O A pak sedím s tetou v autě a ona mi řekne " To je svině" a vy se jí zeptáte proč si to myslí a ona vám odpoví že se mu vtírá a že ho chce sbalit a vy víte že je to pravda no nezlobte se na mě ale odpověd vašeho přítele "nejsem si toho vědom" je lež jako Brno.Mě o to tak ani nejde ale mrzí mě to.a ani nevíte jak.Už sme to jednou řešili…. Jinak mám dořezané ruky od krabic a ještě jsem se řízla -_-

Helloween

27. října 2012 v 21:40 | Hizaki |  Jiné
Tak já jdu na akci v pondělí kdy má ségra helloween ve škole a v září jsem byla také na akci .Jinak hodně dopředu Štastný helloween :))) amimochodem chystá někdo nějaký helloweenský Cosplay??Pokud ano těším se na fota :)

O Helloweenu
Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu, nebo vám něco provedu) a "koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu aj. Halloween vznikl z předkřesťanskéhokeltského svátku Samhain - obdoby našeho Nového roku. Název vznikl zkrácením anglického "All-Hallows-eve", tedy "Předvečer Všech svatých".


Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, zvané Jack-o'-lantern, dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Typickými barvami jsou černá a oranžová.
V České republice si sice některé domácnosti před dům symbolicky dávají Jack-o'-lantern, ale ani tyto domácnosti nejsou připravené na trick-or-treating a do Halloweenu se tím pádem nezapojují.

Vocaloid

27. října 2012 v 21:36 | Hizaki |  Obrázky
pár obrázků ;)


Sníhhh

27. října 2012 v 21:32 | Hizaki |  My Diary Hizaki
Minna také u vás takhle sněží??A vůbec těšíte se na Vánoce?? Jinak založila jsem novou Vánoční vílu Hizaki :)) http://christmas-fairy.blog.cz/

Krmte, Arigato