×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Únor 2013

Kamarádky vedou!

28. února 2013 v 14:13 | Otome |  My diary
Tumblr_migb1jhioj1r1rxewo1_500_large
Zdravím .
Bohužel,je mi blbé to sem furt takhle psát,ale zase nemám náladu.Možná to vyznívá,že se vymlouvám,a že sem "líná" obíhat SB.Jenže ..
Dámy,nebo-li moje spolužačky,neřeší nic jiného,než kluky.Já sedím vedle nich,přemýšlím o tom svém,a nechávám je,ať se vymluví.
HaHaHa .. ale když o něm začnu mluvit já,pak mi vytknou,že nemluvím o ničem jiném.
Odjel na lyžák.Dneska,asi tak za hodinku,proběhne na lyžáku střídačka.Béčáci se vrátí,naši odjíždějí.Odjel tedy BS,a dvě spolužačky.
Dámy mluví pořád jen o tom,že jim přijedou miláččci,nebo-li kluci,kteří se líbí mím spolužačkám.K tomu já se nevyjadřuji,protože jak jste četli,ten můj odjel.Jelikož sem neměla náladu,pak sem slyšela moje uctěné spolužačky,jak říkají,že sem kráva,a že navíc on jel na míň dní než sportovka.
Vyznělo to tak,že já prostě nemám právo na to,abych se chovala tak jako ony,když odjeli jejich.

Polibte mi prdel


Lyžák

26. února 2013 v 18:21 | Otome |  My diary
Tumblr_m66wjalfeh1qgbrpgo1_r1_500_large
Konnichiwa ! ^.^
Jak jste si mohli přečíst výše,pozastavila sem v neděli kvůli tomu,že nám nefakal počítač.Naštěstí jsme ho dostali opravený už dneska,takže pozastavení se ruší.
Co se týče chodu blogu,mohli jste si všimnout,že je to tady tak trošku na bodu mrazu.Poslední dobou neobíhám tak,jak bych měla,protože nemám nějak náladu.Ale já se polepším :)
2. stupeň třídy B odjela v sobotu na lyžák.Mezi nimi bylo i naše známé Béčko.Jelo 14 lidí,z toho 10 se přisralo k nám.Jelikož máme třídu jako kumbál,musíme být u nich ve třídě.
Od včerejška máme posrané hodiny,takže jednou se učíme,jednou zase ne ..
Včera jsme se učili pouze 2 hodiny,další 2 jsme byli na počítačích a další 2 jsme strávili v kinosále.
Dnes jsme měli jednu hodinu,pak češtinu s Magistrou,tak jsme dělali popis,to ani nebyla hodina,pak ruština/němčina,v ruštině nás bylo jen 9,takže jsme šli za němčinářema,a měl nás jejich učitel,ale hodinu jsme neměli,vyplňovali jsme dotazníky.
Další hodiny jsme měli zase Milušku,tak jsme měli matiku.Pak byl tělák.Upřímně,v těláku bylo Áčko holky tak trošku připosrané,protože děvčátka z Béčka dávají fakt úžasné rány .. :X
No .. Zítra nám si prý můžeme pustit nějaký film v občance.Protože tam často řešíme svoje věci,za Áčko,nemůžeme to řešit teď,s Béčkem.

To by bylo asi tak vše,co sem chtěla napsat.Pokusím se zlepšit chod blogu :)

1001 Arabian Nights

23. února 2013 v 10:27 | Otome |  Music
Přináším Vám novou úžasnou písničku ^^

Muzikál

22. února 2013 v 16:21 | Otome |  My diary
Tumblr_mfsuazhjxk1qc5wono1_500_large
Čusík ! ^.^
Už asi 2 měsíce se v naší škole řeší jedna věc > Muzikál.Nejsem si tak úplně jistá,jestli jsem Vám o tom psala,ale pochybuju.
Nepočítejte s tím,že Vám sem budu vypisovat,o čem je vlastně řeč.Kdo má zájem,může si to vyhledat pod pojmem Streetlight,nebo Gen Rosso.
Už ani ne za měsíc,se sem sejede několik lidí z celýho světa.
Před šk. klubem visí kartičky,na kterých je napsáno,co můžete v muzikálu být.Bohužel,vůbec nevím,co budu dělat.Na výběr tam toho moc není.
Vypíšu to sem,možná na něco zapomenu,takže tak :D

Tanec Hip Hop (od 14-ti let)
Tanec Gang
Brazilský tanec
Broadway
Zpívání ve sboru
- potom takový tamto,jak to držíte v ruce a štěrcháte tím
Dokumentace
Příprava jeviště
VIP

a dál už si fakt nezpomenu :D
Takže,jediný,co vážně možná můžu být,je Příprava jeviště,nebo Dokumentace.Chtěla bych dělat něco z tanců,ale nepřichází v úvahu vystupování na jevišti >.<"
Příprava jeviště,zapotřebí jsou montérky či pracovní oblečení - bude se sprejovat.
Dokumentace,bohužel přesně nevím,co se tam dělá :D

V pondělí tam ještě ráno musím jít,protože 5. a 6. hodinu se neučí,protože se třídy sejdou v kinosále,kde bude přesné seznámení s Muzikálem,a dále rozdělení :D

:)


Dále pak,příští týden se děcka rozjedou na lyžák.Můžete hádat,kolik Béčáků k nám přileze.Neuvěřitelné číslo - 9 lidí.Učitelé zhebnou.
Otome

Radost .. upřímná radost

20. února 2013 v 19:11 | Otome |  My diary
Fairy-tail-gifs-fairy-tail-22475606-440-248_large
Ano,je to tak!
Ráno sem si od rána přehrávala ten moment,kdy budu mluvit s Miluškou.Jsem ve škole - pozdravím ji,a jdu dál.Horlivě jsem přemýšlela,jak jí to co nejlépe říct.Pak vidím,jak prochází kolem učebny.Tak opatrně sem šla,a sledovala,kam jde.Bohužel,šla na učitelská křesla,a začala se bavit s ostatníma učitelama.
Já málem zabíjela,protože mi zbývalo jen 10 minut do zvonění.Věděla sem,že přihlásit se nemůžu,protože hned rozdá testy a taky,nechtělo se mi to říkat před celou třídou.
Takže sem si sedla s kámoškou na lavičku a sledovala ji přes sklo.Uvědomila sem si,jak moc dobrá to je učitelka.A lituju toho,že není naše třídní.Ani už raději nemyslím na to,že ona naše třídní být měla.
A!Najednou se zvedla.Blížila se čím dál víc k nám,a já čím dál víc panikařila.Přece jen,měla sem mluvit s někým,kdo pro mě hodně znamená.
Nakonec sem vstala.Šla krok k ní,a spustila několikrát v mojí mysli přehrávanou větu.A ona mi řekla,že test si napíšu a uvidí,jak jsem ho napsala.
Tak začalo zvonit,ona rozdala testy,a měli jsme psát.Já prostě počítala,jak si myslím,že se to počítat má.
Pak řekla,že máme posledních pár minut.A jelikož jsme seděli pojednom,šla si sednout vedle mě.Začala mi to tedy vysvětlovat.
Já jen přikyvovala,maximálně se soustředila.A výsledek?Že už to celkem chápu.Opravdu,po 14 dnech můžu říct,že to chápu.
Papír mi nechala,od ostatních si to vybrala.Já si pak spočítala body,a zjistila sem,že bych dostala za 4.

Děkuji Vám!Děkuji,že jste mi košem opravdu nedala! ^^

Odpoledne jsem psala školní řád.Učitel řekl,2x A4,já,4x A4 .Opravdu.Psala jsem to na čtyři stránky.Jak se to jemu může vejít na dvě,to nechápu.
Ano,je to vážně tak.Já,naprosto bezdůvodu,píšu školní řád.Vážně mě nasral ten idiot,který ty okna otevřel.Kdyby se aspoň omluvil,nebo přiznal,tak neřeknu.Takhle máme průser všichni.A ani nevíme,kvůli komu.Super.

A je to tu zase .. akorát horší

19. února 2013 v 20:19 | Otome |  My diary
Tumblr_m7af1rr0s01rzfyxio1_500_large
Jsem ráda,že se najde nějaký jedinec,který i přesto,že moje aktivita je teď na bodu mrazu,sem zavítá.
Jak nejspíše vyplívá z obrázku,zase mám svoji úžasnou náladu.

Sem v prdeli.

Jo,holt už je to tak.Bohužel.Stalo se.
Jistě spousta z Vás ví,že jsem byla týden doma.Učení sem skoro ve všech předmětech dohnola.Prostě sem se to doučila.Jenže je tady jeden předmět,který není o učení.Ale o chápání.
Já si v tom předmětě libovala,čvachtala se v něm jako v bazéně.Jenže sem zameškala 4 hodiny.A oni brali nové učivo.
Bohužel,co čert nechtěl.5 spolužáků mi to marně vysvětluje.Já to prostě nechápu.Nechápu,jak se příjde na ten výsledek.A to je špatný.Protože - zítra se píše test.
Když sem se to snažila v hodině nějak pochytit,a učitelka řekla,že zítra je test,spadla mi brada a jen se na ni dívala.Neviděla sem před sebou nic jiného,než pět,pět,pět.
Šla jsem domů,úplně zoufalá.Řekla to našim - taťka se na to díval,přemýšlel nad tím.Jenže - ona mi kámoška každý den minulý týden donášela učení.Já si tu matiku dopisovala.Jenže včera sem zjistila,že přes víkend máme úplně jiný výsledky.A ona mi pak řekla,že přes víkend si to opravila.Fakt úžasný . Jak já se mám teď jako učit?!
A mamka?Ta mi řekla,že to je holt blbý,že sem to měla říct včera.
A zrovna matika!A zrovna taková báječná učitelka!
Já zítra prostě musím zahodit všechnu hrdost,a jít za ní.S papírkem od našich.S mým upřímným prosíkem,aby mi to vysvětlila.
Protože - dívala sem se dále,co je v pracovním sešitě.A z hrůzou sem zjistila,že jestli nepochopím tohle,nepochopím po zbytek už nic.A mě matika celkem baví,jenže teď se plácám na jednom místě.

Jediný,co chci,je,aby mi nedala košem.

Včera jakým si nedopatřením někdo z kluků včera otevřel okno.A on přišel do hodiny učitel,a seřval nás,že okna se prostě otvírat nesmí.10 minut do nás hustil,aby se dotyčný přiznal.
Jenže to nikdo neudělal.Takže do čtvrtka musíme napsat Povinnosti žáka ze školního řádu.

Díky


Obrázky 1.8

17. února 2013 v 11:08 | Otome |  Obrázky
Dnes přidám obrázky,které mě něčím zaujali :)

Téma: Neurčené
Ballet-dance-girl-vintage-favim.com-630971_large

Žádná zábava po škole

16. února 2013 v 15:20 | Otome |  My diary
Tumblr_mi8mo3slgi1rlw2peo1_400_large
Zdravíčko ! :)
Tímto článkem Vám chci zdělit,že nastupuji plně do funkce blogera :D na plný úvazek :D
Bohužel jsem chytla zase depku,že nemám o čem psát,ale doufám,že až začnu chodit zase do školy,tak se to zlepší.

Vidím to tak,že ke kámošovi už asi nikdy nepůjdeme.Jeho fotřík chytl nerva,a vzal mu klíč od bytu.Protože hošánek hold neumí říct ne,a my ho vždycky překecáme,aby jsme k němu šli.
Jenže děvčátka byli jednoho dne na balkoně,a on to fotřík viděl,a vyletěl.Holky na balkoně začali řvát,že jim máme otevřít,že jde jeho táta.Všichni jsme vyletěli,v chodbě byla tlačenice,zrovna jak na potvoru nás tam bylo asi 7,takže špatný.Vyletěli jsme ven,ale bohužel,jedna kámoška si akutně musela zavázat tkaničky.Všichni na to srali,jen ona musela.Tak čekáme a najednou - do schodů jako šílenec běží jeho fotr,bere schody po třech ..
Dveře od bytu byli pootevřené,vevnitř byl kámoš,a snažil se to tam trošku poklidit.My jsme pozdravili tatíka,ten nám ani neodpověděl,odsunul nás rukou a děcka,on vykopl dveře ! On běžel proti těm dveřím,odrazil se a kop .
My jsme v tu chvilku vůbec nepřemýšleli,měli jsme na mysli jen jednu věc. Pryč .
Brali jsme schody po desíti,vůbec jsme nepřemýšleli,prostě jsme se jen tak bezmyšlenkovitě rozutekli.Když jsme byli dole,kámoš s kámoškou utíkali někam pryč.Já byla s holkama.

V odstavci výše jsem zhrnula to,co se stalo ve čtvrtek 7.2.Je to tedy více jak týden stará příhoda.Od té doby po něm nikdo nechtěl více informací.Jen to,že prostě nemá klíče.
Fajn.Tak nakonec jsem se i tak rozkecala :D Přeji Vám příjemný zbytek soboty :)

Chodící smrtka bez duše

13. února 2013 v 18:02 | Otome |  My diary
Tumblr_m83i2lye1m1rcxkbzo1_500_large
Jo.To jsem já.
Aniž bych chtěla,včera jsem z donucení šla k doktorce.Ta mi řekla,že mám zůstat až do pátku doma.Bohužel,moje "sny" o tom,že půjdu do školy už dnes,jsou v tahu.Kámoška mi denně nosí úkoly,a povídá,co se událo.Otome si klidně onemocní,zrovna když je tak důležitý týden.
Dneska byla recitace,kde byl navíc i BS.Slíbila jsem dvěma kámoškám,že tam půjdu,a budu jim držet palce.Zítra je Valentýn.Neslavím ho,neberu ho vážně.Ale já se do školy těšila.Protože bych tam byla.V ten den.
A tak jen tak chodím po bytě.A místo toho,abych byla šťastná,že jsem doma,a nabrala síly do příštího týdne.Se ještě víc vysiluju přemýšlením,co asi děcka dělají.Nebaví mě to tu.Chci být ve škole.A mít klidně tu krávu,co furt mele a křičí.Ale já chci jít do školy.Za něma.Za ním.Prostě tam,do toho smradlavího a nemocnýho prostředí.
Otome

Pozastavuji

11. února 2013 v 18:10 | Otome |  My diary
Tumblr_m4rm1thq901qdvcx5o1_r1_500_large
Ano,je to tak.Od čtvrtku je mi blbě.V pátek sem necvičila,učitel měl debilní kecy . Debil :X
Od soboty to už přešlo na horečky,večer se vyšplhali na 39 .
Pak už byli kolem 37,teď už horečku naštěstí nemám,ale ! ty průdušky .. zase,to se dalo čekat.A ne,že bych jen kašlala,večer se brobouzím v záchvatech :/
Dneska jsem nebyla ve škole,což mě mrzí .. :( Zítra prý musím jít k doktorce,a jestli mi napíše antibiotika,tak sem v prdeli .. Nutně potřebuju do té školy jít.A vážně to není kvůli učení.

Prosím,nemažte si mě z Třídění

"Piští jako při znásilnění"

6. února 2013 v 21:00 | Otome |  My diary
Tumblr_mfshsrlqvy1rlk69mo1_500_large
Jo.Na koho tato věta směrovala?Na mě.
Dneska jsme se jako tradičně sešli u spolužáka.Bylo nás pět holek.
Já sem neměla náladu,lehla sem si na gauč,objala polštář,a dívala se,jak se baví ostatní.Dozvěděla sem se,že kluk,do kterého jsem zamilovaná (prosim Vás,lidi,budu mi říkat BS,jo?),odjíždí někam do prdele,plus sem dostala za tři.A já si další trojku nemůžu dovolit.Bohužel,už se stalo.
Jenže.Pak jedna kámoška šla ke mě,a byla docela vytlemená,šťastná.Říkala sem jí,že toho má nechat a tak,ale stejně mě neposlechla.Ona si na mě lehla,a začala po mě skákat.Já,jelikož sem byla v nervu,jsem po ní začala ječet.Jenže pak přišel i ten kámoš.
Všichni tři jsme z toho gauče spadli na zem.Byla sem po nima.Bohužel,moje smůla.Kámoška něco vzala,a strašně se bavila.Možná,že jí ani nedošlo,že jsem byla ve stavu,kdy jsem mohla všechny zabít.Tu věc mi dala přes obličej.Bylo to velký,takže to držela u každýho mýho ucha,a byla na tom celou svojí váhou.Kámoš mě pak začal lechtat na nohách.To lechtání sem ani moc nevnímala,spíše to,že jsem nemohla dýchat.Nedělám si srandu,přestávala jsem dýchat.Začala sem šíleně ječet,jenže ona se tak smála,že mi nemohla rozumnět.
Tak se začala kopat.Musela sem jí někam trefit,protože povolila,a skácela se na zem.Pode mě.Využila sem situace,a ne,že bych toho nechala,já jí to dávala ve větších dávkách.Ti,co tam byli,a znají mě už pár roků(ne jako tahle,ta mě zná půl roku),věděli,že už jsem trošku ve stavu,kdy se neovládám.Začali mě od ní odtrhávat.Já ji dala poslední přes hubu,nasrala se,dala si boty a batoh a třískla jsem dveřma.
Ještě jsem zaslechla jednu kámoška,jak na mě zakřičela,že mám počkat,že jde semnou.Té jediné jsem vděčná,protože ona na nás celou dobu řvala,že toho máme nechat.A pak se pokoušela nás odtrhnout.
Jenže sem byla v infarktovým stavu.Takže jsem běžela dolů.Až v mezipatře jsem se zastavila.Ani trochu jsem nelitovala toho,že jsem se takhle zachovala.
Z vrchu jsem slyšela,jak jsou dvě holky dolů.Ani minutu jsem neváhala,a utíkala z těch schodů dál.Při tom běhu jsem přemýšlela,kudy mám jít.Jestli do kopce zezadu,nebo zepředu,ale to bych musela obcházet.První variantu jsem zaškrtla,protože jsem věděla,že se budou dívat z balkonu.Obešla jsem to.Potřebovala jsem si to všechno srovnat.

Přišla jsem domů,a vyslechla si,že jestli dostanu další trojku,je semnou konec.A to mě ještě čeká matika,učivo,na který jsme psali,když to nechápu.Konec.Můžu si užívat jen do pondělí.

Večer mě zavalili tři kámošky na FB.Psali mi,jestli jsem v pohodě,a podobně.Od jedné jsem se dokonce dozvěděla,že vůbec neví,co se stalo.
Pak mi další řekla,že dvě z nich mě šli hledat.A že se pak jedna(ta,o které jsem se zmiňovala výše - jak nás odtrhávala apod.)dohádala s tou,co mě asi chtěla zadusit.

Takže dnešek byl fakt úžasnej.

Hiza-san prosí o pomoc

5. února 2013 v 15:51 | Hizaki |  My Diary Hizaki
Milé dámy a slečny,
chtěla bych vás poprosit o menší pomoc .Hledám slečnu která by měla zájem psát do časopisu o lolitamodě ( ano vím že vaše Poisoned Alice byla skvělá a právě proto jsem se rozhodla založit nový ) . Pokud budete mít dotazy tak se klidně ptejte : ) nejlepší by bylo kdyby byla slečna někde okolo Moravskoslezského kraje můj mail :Minako-chan@email.cz
A jinak bych vás chtěla ještě poprosit. Zřejmě jste už někdy listovali gosurori či jiným časopisem. Vždy je tam obrázek a podle obrázku je ušitý outfit. Já bych vás chtěla poprosit o něco podobného. Takže pokud máte nějaký nápad na outfit ve stylu Kodona či lolita či gothic nebojte se něco namalovat a my už pak něco vybereme : ) Všechny nápady budou samozřejmě zveřejněny.
A jinak pokud chcete jakkoliv přispět nebudeme mít nic proti a klidně nám pošlete váš článek : ) Budeme rádi.


Ve čtvrtek jsem byla venku !

3. února 2013 v 15:04 | Otome |  My diary
Tumblr_mf55qc0cop1rzoiseo1_500_large
Jo,možná,že je to naprosto nepodstatný,ale co už .. :D
Ve čtvrtek jsme měli pouze 5 hodin,kvůli vysvědčení.Nikdo to nevěděl,takže nám to nahrálo do karet,že jsme mohli být 2 hodiny venku - rodiče všech si totiž mysleli,že jsme ve škole :D
Bylo nás asi 7 . Zase jsme so domluvili,že půjdeme ke kámošovi.Tak teda jdeme,a najednou otevře jeho fotr.No tak my teda,že jsme přišli pozdravit a čau.Čtvrt hodiny jsme přemýšleli,co budeme dělat.Jestli se rozloučíme a půjdeme domů,nebo jestli si místní odnesou batohy a půjdeme teda ven.
Tak já,a 4 kámošky si odnesli batohy domů.Jedna kámoška se musela jít ještě převlíct,protože flákla na kopci do bahna.
Kámoš jediný,čekal dole na schodech.
Pak jsme se dole všichni sešli,a potulovali se po městě.Pak ten kámoš odešel,protože musel do nemocnice kvůli noze.
Takže,bylo nás 5 holek.Nazvala sem nás " Pět starých pan" :D
Asi 2 hodiny jsme takhle chodili.S kámoškou jsme si 2x proběhli kaluž jak prase,která byla hluboká asi 5 cm :D a dlouhá 20 kroků xD
Pak jsme byli mokří,a brutálně nás zebali nožky.Kaluž jsem měla v botech! :D
Na posledních pár minut jsme si šli sednout na topení do vchodu :D
Kámoška tam pak řešila,kluky,měla totiž se dvěma sraz,ale nějak se to podělalo,takže neměla pak už náladu :/

Takže se mějte,zítra mi držte palce,protože dostáváme ty testy od Milušky,na to nový učivo :X

Nightcore

3. února 2013 v 14:16 | Otome |  Music
Přidávám sem další Nightcore ^^~ :)

Den 13

1. února 2013 v 16:49 | Hizaki |  30 day lolita meme

// zbytek příště :)


den 8

1. února 2013 v 16:46 | Hizaki |  30 day lolita meme
omlouvám se ale jen to tady vypíšu
1.kerli-tea party
2.kerli -walking on air
3.KanonWakeshima - shiroikokoro
4.Sakurairo Maukoro
5.Amano Tsukiko-koe
6.Kyary - CandyCandy
7.Gackt- Todokanaiai to shitteita No ni
8.Kyary -PonPonPon
9.KanonWakeshima - Maboroshi
10.Emilie Autmn -Gothiclolita

Den 6

1. února 2013 v 16:45 | Hizaki |  30 day lolita meme
1.internet
2. sledování lolita centrály
3.čtenílolitasecrets
4.přátel
5.šicího stroje
6.Japonska
7.bez stránek o lolitě
8.srazů
9.bloomers
10.přítel a jeho podpora ;)

Krmte, Arigato