×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Březen 2013

31.3. (UŽ ?!)

31. března 2013 v 11:36 | Otome |  My diary
Tumblr_mawp73pwtj1rqb7fso1_500_large
Před nedávnem jsem zjistila, že tyhle týdny nebudou přesně tak, jak sem si myslela.Já totiž předpokládala, že na Slovensko pojedeme už tento týden .. Ale ono ne, až nejspíš příští.To znamená, že úžasnou fyziku tento pátek mít budeme, což znamená, že úžasné testy, které Otome až neuvěřitelným způsobem posrala, dostaneme.
Mno ..
Asi za půl hodiny odjíždíme k babičce, kde se sleze skoro celá naše sešlost.Budeme tam asi až do pěti, takže prosím Boha, ať to tam vydržím XP
Dívali jste se na Harryho?Já ano, a musím říct, že to bylo hustý.Je až neuvěřitelný, že se přes nějakých těch 7 nebo 6 dílů takhle změnili.
Vzpomenu si na 1.díl a vidím malé špunty, a teď ?

AMV

30. března 2013 v 17:00 | Otome |  Music
Tak po hodně dlouhé době nějaké AMV - přidávám díky jedné osobě, která mi napsala na Ask :) Takže, kdyby zde také někdo něco speciálního chtěl, víte, kam mi napsat ;)


Recenze Nana

30. března 2013 v 12:15 | Otome
Hlavní hrdinka se jmenuje Nana Komatsu, která se rozhodne odstěhovat do Tokia za svým přítelem.Je jí dvacet let a je závislá právě na něm, ale chce se osamostatnit.Cestou do Tokia se seznámí se stejně starou dívkou, Nanou Osaki.
Nana Osaki měla vlastní punk-rockovou kapelu jménem Black Stones.Nana měla přítele, basáka Rena.Jednou ale Ren Naně řekl, že odjíždí do Tokia, hrát pro skupinu Trapnest.Oba se velice milovali, ale Nana nechtěla být na Renovi závislá, takže jej nechala jet samotného.Později si ale uvědomila, že jí Ren moc chybí, proto se sebrala a jela za ním do Tokia - splnit si sen: stát se úžasnou zpěvačkou.
Obě Nany se ale v Tokiu rozejdou každá na jinou stranu.Vzápětí ale zjistí, že si obě najaly stejný byt, který budou platit napůl.Tady začíná náš příběh.Příběh plný slz, problémů, ale i lásky.Přátelství a podpora ... Dokáže přátelství přemoci složitý život?

Můj názor: Jak bych začala.Na tohle anime sem se pokoušela dívat 2x, a stejně bez úspěchu.První díly mi připadali nudné, když už to vypadalo lépe, prostě sem neměla chuť pokračovat.Pevně věřím, že zas příjde den, kdy si řeknu, že se na tohle anime podívám.Kdo ví, třeba změním názor :)

Online: Shibuya.sk < NUTNÁ REGISTRACE !!!


!!!!!

KOPÍROVAT SE ZDROJEM


Wide Awake

29. března 2013 v 19:40 | Otome |  Music
Budu upřímná, zamilovala sem se do Piana :D Už nějakou hodinku poslouchám tyhle songy :)

Pravda vždy výjde najevo

29. března 2013 v 13:21 | Otome |  My diary
Tumblr_migb1jhioj1r1rxewo1_500_large
Dnes se mi nějakým způsobem podařilo vrátit se v čase.Nebo lépe řečeno,znovu sem zažila déja vu.
Největší roli v téhle zvláštní náladě zahrálo Fairy Tail, několikrát zminěné.Protože s tímhle anime se fakt váže hodně mých vzpomínek, kdy sem začínala s blogem a s anime.Přeci jenom, je to pěkných pár let.
Dodneška si pamatuji, co jsem dělala a s kým sem si psala,když mi hrálo piano FT.Psala jsem si na jednom chatu pro Otaku .. někteří z vás vědí,ale už je vás opravdu málo, že já s anime nazačala nějak růžově.Spíše, za jakých okolností .. Víte co .. když sem s blogem začínala, nechtěla jsem tady zmiňovat moji "anime minulost" .Ale řekla sem si jedno: až s blogem skončím, můj poslední článek bude věnován tomuhle.
A já doufám, že to bude zadlouho.To je právě taky věc, kvůli které sem nikdy nechtěla s blogem skončit, ikdyž sem na něj nepsala víc jak 2 měsíce.Asi oddaluji tu pravdu, nebo nevím.Upřímně, netěším se na ten den.
Takže si jen tak poslouchám, a vzpomínám.Jo, možná si teď myslíte, že si za ty moje debilní nálady, které někdy prožívám, můžu sama.Protože vzpomínám.Ale co už.Právě dneska sem tu náladu naštěstí nedostala, takže vzpomínám klidně dál.Vážně nevím, co od sebe můžu čekat :D špatné :D
A v těch vzpomínkách sem se dostala k blogu, když už byl starší.Netroufnu si říct, že byl slavný, protože to není pravda.Proto chci tak trošku zlepšit chod blogu.Vím, píšu to tu už po několikáté, ALE .. ! :) Přeci jen je hezčí mít 25 - 40 lidí za den, než 4 - 10, ne ?A pamatuju si,jak sem byla šťastná, když sem měla online přes 10 lidí, a za celý den pak přes 40 lidí .. a teď ? Ble ..

FT Piano

29. března 2013 v 8:56 | Otome |  Music
Přidávám se zase Fairy Tail, tentokrát piano ^^

Absolutní novinka :D

29. března 2013 v 7:57 | Otome
Hai, hai ^^
Jdu s dobou, takže vám tady přináším Ask :D Můžete mi napsat :) ať už se mě na něco zeptat, ohledně blogu, nebo na mě .. nebo i vaše přání :D
A kdo chce, ať se podepíše :P

TADY


Jaro

28. března 2013 v 20:30 | Otome |  My diary
Tumblr_mf8u85k6e41r7oshko1_500_large
Zdravím ^.^
Včera i dneska sem se několikrát pokoušela napsat článek,ale bohužel,po prvních pár větách sem už nevěděla,o čem psát (to stejné i v mé úžasné slohovce)
Ikdyby jsme ve slohovce dostali něco volného,vlastní výběr,o čem chceme psát,stejně bych se nedokázala rozepsat.Přitom vím,že to umím,ale v jistých situacích to nedokážu.Je to jako se na rozkaz rozbrečet.Nedokážu to.
V úterý v tělocviku byla jistá momentka,kdy se náš učitel opravdu zasmál na moji adresu.Byla sem neskutečně ráda,že po mě neřve,jak to má ve zvyku.Jednoduše se prostě tvářím,že jeho hry jsou úžasné.Ale nejsou.Stále mě serou.
Měla sem ve zvyku chodit s kámoškou (která je ode mě poslední tři měsíce strašně daleko,jestli víte,jak to myslím) nahoru,jakože nad tělocvičnu.Topení tam totiž jede na plný pecky,ikdyž tam denně projde málo lidí.Otevírali jsme okna a oni tam byli rampouchy.Vždycky jsme pár rampouchů utrhli ze střechy a dali to na to topení.Pak jsme sledovali,jak se tvar rampouchu mění.
Jenže po nějaké době jsme zjistili,že se tam pak dělá louže,a společný zájem už nějak nenacházíme.
No dobře,zpět k té momentce.
Rozdělili jsme se do skupin a hráli různé závody .. Já byla v týmu se třema kámoškama.Jedna stála nad náma,a bavila se s někým z jinýho týmu.Já seděla vprostřed,z každé strany jednu kámošku.Já sem začala zpívat písničku Chodím po Broadwayi a nepřítomně sem se dívala před sebe.Moje dvě kámošky,co sem měla z každé strany,se jen dívali před sebe.Obě dvě byli ticho,nepřítomný výraz.A já do toho zpěv :D Učitel si nás všiml,a dostal fakt záchvat smíchu.On na nás mluvil,ale my jsme to vůbec nezaregistrovali,vzpamatovali jsme se až po chvilce,a to ho rozesmálo ještě víc.
Takže tak .. co k tomu dodat .. :D
Užijte si Velikonoce,příjemné svátky vám všem ^^

FT Sad Moments

26. března 2013 v 20:51 | Otome |  Music
.. co dodat .. prostě Fairy Tail ..

Jinak,napadlo mě,že bych se znovu podívala na Fairy Tail .. Když sem FT sledovala,koukla sem se na prvních asi 5 dílů,pak sem nějakým způsobem přeskočila na 70 díl,a dívala se asi do 100 dílu .. :D takže doufám,že budu mít výdrž podívat se na 150 a více dílů :D

25.3.

25. března 2013 v 20:12 | Otome |  My diary
Tumblr_mjllmytwme1rjwrtgo1_500_large
Zdravím ^.^
Úspěšně jsem zvládla si včera nepodžezat žíly,nebo do sebe nezabodnout nůž.
Ano,z několikrát zmíněné češtiny jsem díky Bohu dostala dvojku .. to je co ? Většinou,když sem takhle v nervu,fakt tu známku dostanu .. tu špatnou :D
V angličtině jsme si povyprávěli naše dojmy po víkendu.Samá chvála :D ještě aby ne :D Jinak .. Miluška po víkendu přišla .. jak bych to řekla ( :D ) ještě hůř než nasraná .. byla v nepopsatelným stavu :D přišla 10 minut po zvonění,přišla tedy naštvaná a začala po nás křičet .. a pak nám oznámila,že zítra píšeme test.Všichni vyvalili oči,protože jsme matiku neměli asi 14 dní,a tak .. prostě šok O_O
Dala nám samostatnou práci,na konci hodiny jsme si to zkontrolovali .. s potěšením sem zjistila,že to možná nebude tak hrozný :D Takže snad to zítra dám :D
Zítra se vážení píše Klokánek :D takže nemáme ruštinu a půlku přírodopisu .. jestli nám Ďábel navalí slíbenej test,zastřelím ho -.-" mám tam jen trojku,a to je blbé :D
Jo,a ještě něco se najde :D zítra dokonce píšeme i slohovku na téma popis blízké osoby :D musím se ještě podívat,ať mám nějakou inspiraci :D vybrala jsem si ségru,a nemám tušení,jak ji popsat :) to bude zase podařený výtvor,už to vidím :D

Titanic piano

23. března 2013 v 14:30 | Otome |  Music
Ještě mi nikdy nebylo takhle .. odporně .. počítám,že jsem musela brečet asi do půl noci ..
Před hodinou sem napsala docela dlouhej článek,jenže se mi celej smazal .. a psát znova ho nebudu,a uložila se mi ani ne půlka ..

všechno je úplně na hovno .. všechno


Goodbye

22. března 2013 v 13:59 | Otome |  My diary
"Vše se to stalo tak rychle
Myslel jsem, že to zvládnu"

Tumblr_mfd3do8gfz1rc0fd6o1_500_large
Už asi hodinu přemýšlím nad tím vším.A čím dál víc si uvědomuju,že jsou pryč.Že je všechno pryč ..
Ty prosmátý chvíle u barev.To nadávání,když jsme z dlouhé klečení museli vstát .. aby jsme se podívali z výšky na něco,do čeho jsme dali všechno.

Všechno je to pryč

Celý den nám do hlav vtloukali,že ikdyž odjedou,pořád to tak zůstane.Ta atmosféra.Ta lepší atmosféra .. Dá se tomu ale doopravdy věřit ?
Když jsme přišli z tělocvičen,přišli naši dva lektoři.Chvilku jsme si povídali,jak se nám to líbilo .. pak začala mluvit učitelka .. mluvila,mluvila,ale u poslední věty jí úplně přeskočil hlas .. a všichni věděli proč .. vyhrkli jí slzy do očí .. pak i jednomu z lektorů .. pak většině děcek ..
Nakonec jsme se přemístili do tělocvičny .. kde jsme zazpívali písničku . Pak začali podpisy,fotky .. Byl to okamžik,když člověk nepřemýšlel.A byl aspoň chvilku šťastný .. Lítal z jednoho kruhu do druhýho .. cpal se mezi davy .. usmíval se,když se fotil ..
Jenže pak jsme si začali postupně všímat .. že se to prázdní .. že se kruhy zmenšují .. že děcka se jen smutně dívají .. že už je v tělocvičně jen pár lektorů .. pak jen jeden .. a pak už naprosto prázdná tělocvična .. kde si utíralo slzy pár lidí ..
Pak se všichni přemístili na oběd .. seděla sem jen se dvěma holkama .. jedna se rozbrečela .. pak já .. pak i ona .. uvidělo nás pár lidí .. a hned taky .. byl to jako kolotoč něčeho .. co se nevrátí ..

Life Rolls On and For One Another

22. března 2013 v 12:00 | Otome |  Music
To jsou asi moje největší srdcovky co se tohoto týdne týče.Nejenže mi připomínají oba mé lektory, ale celkově jsou krásné ♥

&


Půjdu a upustím šátek jako vzpomínku

21. března 2013 v 14:16 | Otome |  My diary
Tumblr_m8096rnsn51qlsghpo1_r1_500_large
Dneska bylo další vystoupení, tentokrát pro školy.Včera sem se při něm cítila strašně dobře, ale dneska ?Ano, bylo to úplně stejné vystoupení, ale náladu sem měla ze dne na den jinou.Dnes mi bylo strašně.Uvědomila sem si,že ikdyž to byl jen týden,byla to nějaká vzácná etapa v mým životě.
18 lidí z 8 zemí světa - nikdy sem nedostala možnost vidět černocha na živo,nikdy sem neměla možnost mluvit s angličanem a italem.A nikdy sem neměla možnost potkat takového člověk,který chápe a respektuje druhé.
Představení trvalo 2 hodiny,a já ty dvě hodiny jen přemýšlela,že zítra to všechno skončí.Na podiu se za ty 2 hodiny vystřídalo tolik lidí,a čím víc jich bylo,tím víc se krátil čas.
Mám několik písniček,které si pamatuji z vystoupení.Pár jich teď ještě hledám,a doufám,že si je postahuju co nejdříve.A budu se unášet těmi písničkami v čase,vzpomínat,že nám bylo dobře,vzpomínat,že těžká práce stojí za to všechno .. vzpomínat na můj smutný pohled,když sem se dívala,jak nám sundávají kulisy .. vzpomínat,na co sem při tom vystoupení myslela .. vzpomínat na ty,kteří pro mě i přes ten týden začali znamenat moc .. a doufat,že přes to moře myšlenek snesu tu píseň poslouchat dál.
Z kulturáku jsme šli po workshopech - mě a ještě jednu holku z Béčka učitelka dala až úplně nakonec,aby jsme hlídali ty malí šuliny.Rozutíkali se,a mě to nebavilo :D pak šla učitelka koupit dárky pro naše lektory,a já hlídala,aby neskočili pod auto.Protože kdyby vycítili moje myšlenky,asi by to udělali.
Přišli jsme do školy a já v šatnách viděla moje ctěné spolužačky .. zavolám na ně,otočí se jen jedna,já na ni,jestli jsou po obědě a ona že jo .. já teda fajn ..
Přilezla jsem na oběd a sedla si na jedno volný místo.Hodně dlouho sem neseděla takhle sama.Po chvilce sem vztekla hodila přiborama o talíř a šla to odnýst.Přišla jsem do šaten,kde na mě broukli jen "čau" a dál se věnovali bouřlivé debatě,co koupí svému lektorovi.5 minut sem čekala,co se bude dít.Pak sem na ně houkla,že odcházím.Pár z nich se hned začalo oblíkat,pár se tvářilo otráveně.Říkala sem si,jestli mám zapotřebí se bavit s takovýma idiotama,a nechala sem je tam všechny.Šla jsem teda domů sama.
Přišla jsem domů,naprosto zdrcená.Jestli je toto začátek včerejška,nechci se vidět zítra večer.V noci.
Ze včerejška:
Vystoupení bylo jak už sem uvedla výše,úžasné.Dostala sem možnost vystoupit,byť jen na pár sekund.A ikdyž to bylo jen asi 30 sekund,za záclonou sem se třepala jako zulc.
Najednou sem nevěděla,kam si stoupnout,a co hůř,jak se tvářit.Z toho vyplívá,že sem se prostě musela tvářit jako debil.
Na bus sem čekala s pár děckama 45 minut,takže místo kolem 22:00, sem přijela až ve 23:00

.. a všem spadla brada .. aneb,dnešní Generálky

20. března 2013 v 14:37 | Otome |  My diary
Tumblr_mjytk98scl1ruy8m5o1_500_large
V životě jsem neviděla něco tak krásného.Vešli jsme do kulturáku,kde jsem rozeznávala moje výtvory,nebo výtvory,na kterých sem se nějakým způsobem podílela.
Napřed mělo zkošku Divadlo,poté tanec Gang.Pak jsme nastoupili na řadu my - šli jsme na podium.Ze sedadel celkem malé,na něm je vše velké jako prase.Blesky,blesky,blesky :D Nachvilku sem si představila,že bych byla nějaká slavná a měla bych za prdelí neustále fotografy.
Náš lektor tam mezitím lítal a vysvětloval nám všechny věci.
Pak jsme šli zase sednout,a začala show.Bohužel,celou show uvidíme (hlavně uslyšíme) až večer před Muzikálem.Světla,hudba na plný pecky.Z těch světel sem byla docela paf - pak se tam pustil i prach (teď mi vypadlo to slovo :D),do toho světla no úžasný.
Pak se šel náš workshop vyfotit na podium :)
Vylezli jsme ven,tam už dva busy.Z obou vylezli děcka.A teď,do kterýho jít že :D Jeden ujel hned,tak zbyl jen druhej.Tak tam jdeme a řidič,že ne,že nás nevezme.A odjel taky pryč.Tak tam teda jen tak stojíme.Za chvilku už volá jedna z učitelek ředitelovi,a ten po ní začal řvát,že jsme měli nastoupit.Tak 3 učitelky rozzuřený jak něco :D Po 20-ti minutách (!) nakonec přijel bus.No my jsme byli hotový :D

Za pár hodin už to začně ♥ ^^~


Bolest v zadku

19. března 2013 v 16:57 | Otome |  My diary
Tumblr_m5ibwshpkx1qdzogdo1_500_large
Na bolest v zadku jsem bohužel žádnou animaci nenašla :D Nu,co se dá dělat :D
Včera jsem dělala ty úžasné cihly,a proto jsem takhle zdrcená :D Přes hodinu jsem čapěla nad černým barvivem,ze kterého mám už špinavé tričko.No fajn,nestěžuju si,ta bolest je znakem toho,že jsem něco dělala !! :D
Dnešek proběhl zase skvěle :) Zezačátku jsem byla poněkud nezaměstnaná,ale pak sem začala loupat z kýblu zaschlou barvu ( svaly na rukou budou znát :D ) a pak už jsem se zapojila do barvení.Jeden z lektorů mě a jednoho kluka poslal namíchat bílou a zelenou barvu.Mícháme,mícháme,jenže příjde učitelka,chytne mě za ruku,a říká,že spolu s jednou osmačkou půjdu do VIP servisu pro 3 čaje a 4 kávy.Ha,jenže,kde je VIP servis že :D Potkali jsme říďu,zeptali se ho,a on řekl,že ve sborovně.Tak tem jdeme,řekneme si o 3 čaje a 4 kávy a bylo to.
Nést ten náklad dolů bylo poněkud problematické,ale šlo to.
Když jsme se vrátili,šla jsem se podívat za ním klukem,co míchal tu bílou barvu.Vzhlédl ke mě a jen se mě zeptal,jestli mám zelenou barvu.V duchu sem se pousmála,že si za mě nenašel náhradu,ikdyž sem byla pryč celkem pěknou dobu.Šla jsem teda zpět,vzala zelenou barvu a šla.Barvili jsme nápis Hip Hop na plátně,což nám zabralo taky pěknej čas :D
Pak jsme dělali něco jako padlýho anděla :D on to teda měl být anděl,ale vyšel z toho ďábel :D

Zítra jde náš workshop na 10:30 :) pak budeme mít pár hodinek čas doma,pak půjdu na parkoviště,tak mě vezme bus a pojedu busem ke kulturáku,a pak večer se nějak musím dostat k busu,k parkovišti a uvidíme :D

Jinak,za tyto dva dny jsem plynule ( :D ) mluvila s lektorem jen jednou :D diskuze :
já - "Ciro?"
on - "Yes?"
já - "Green,please" a ukázala na zelenou barvu
on - "OK"
já - "Thank you"
Dokážete si představit,jaký mi na obličeji vzrostl velký úsměv :D

Jinak včera,taky sem pak málem umřela :D Druhý lektor šel pryč,ven,já stála u dveří a dívala se za ním,on se tam najednou ocitl výše uvedený Ciro a začal volat.Bohužel,nevěděl,že ten,koho volá je úplně mimo budovu :D Stále se tam točil a volal jeho jméno,no,když už ho volal po několikáté,rozhodla jsem se mu říct,kde vlastně jeho parťák je :D Zvolala jsem na něj, pořád dokola opakovala "Ven" a bouřlivě gestikutovala rukama směrem ke dveřím :D Po nějaké době to opravdu pochopil :D

1.den Muzikálu,aneb Den D

18. března 2013 v 15:18 | Otome |  My diary
Tumblr_mfwmm9ncdz1ri3gxjo1_500_large
Zdravím ! :)
Ráno to bylo přesně jak sem čekala - nervy v kýblu.Lítala sem po bytě, nevěděla sem co dřív :D O čtvrt zazvonila kámoška,šli jsme pro kámoše a hurá do školy !
Vejdeme do školy a všude žlitý trička.Všude :D taky jsme dostali,oblíkli jsme si je a šli si hodit věci do skříněk.Jdeme nahoru, a že půjdeme do naší třídy.Ale nic,všichni tam začali křičet,že máme jít do svých workshopů.Já sem tam byla sama,a teď sem vůbec nevěděla,co dělat.Šla jsem teda z davem před ředitelnu.Tam sem si přečetla,že Snénografie má jít do výtvarny.Rozloučila sem se se třídou a šla dolů do šaten.Tam už byla kámoška,a spolu jsme šli do výtvarny.
Už přišla učitelka a představila překladatele,pak přišel jeden z lektorů a začal mluvit italsky,no,my jsme z toho byli celý paf :D Později jsme zjisteli,že je strašně fajn :)
No,pak jsme se přesunuli do tělocvičny,tam se všichni představili,pověděl se příběh,zatancovali nám (u toho jsme všichni čuměli :D) .
Nakonec jsme se rozdělili do workshopů.Ve výtvarně jsme se představili,dva lektoři nám pak ukázali prezentaci a pak rozdali papíry.Na papíry jsme měli zachytit svoje myšlenky.Měli jsme na to asi 45 min.Postupně kdo to měl,odcházeli na chodbu pracovat.Já šla až po nějaké chvíli.Mým úkolem bylo s jedním páťákem udělat cihly.Řeknu vám,pěkná piplačka :D
No,pak přišel jeden z lektorů a řekl nám (teda ta překladatelka :D),že máme pospíšit,protože za 10 min. to musí být hotové.My si teda pospíšili,nakonec k nám zavolali ještě 2 kluky.
Společně jsme to zvládli :D Nakonec jsme šli zase do výtvarny,tam se rozloučili a šli na oběd.Po obědě jsem ještě s pár lidma čekala před ředitelnou (asi hodinu a půl !!),aby jsme zazpívali s ředitelem písničku.
Bylo to moc fajn :)

Když se daří, tak se fakt "daří"

17. března 2013 v 15:20 | Otome |  My diary
Tumblr_m9vmu5jfxa1rf0hsxo1_500_large
Zdravím :)
Bohužel .. rýma je skoro pryč, kolena jsou v pořádku, od zítřka je Muzikál, na který sem se tolik těšila.Ale doprdele,pořád je tu něco, co mi kazí náladu - Známky.
Rok 2013 - vidíte na konci tu trojku ? Výborně,já ji také vidím.Rok 2013 se tedy nese v duchu, Otome bude dostávat milion trojek za sebou,ne-li hůř ! Sranda, co?
To znamená,dámy a pánové,že tento týden se nejspíš vidíme naposledy.Přes tento týden se budu snažit obíhat, přidat pár smysluplných článků,ale příští týden mě nejspíše nečekejte.A to asi na půl roku.Hai, čtete správně, já se na net dostanu jen ve středu v hodině.A to musím ještě dělat nějaký idiotský blbosti.Na blog se ale přihlašovat nebudu.Raději.
Už týden,tedy celé jarní prázdniny do sebe hustím,že na to nemám myslet.Na pár dní se podařilo.Jenže je už neděle,a přesně za 7 dní už si budu kousat nehty,a mlátit hlavou do stolu.A přesně za 8 dní budu volat mámě,a už slyším,jak po mě ječí.
Sranda,viďte ? Ale já se doopravdy nesměju.
Dneska sem chytla poněkud větší depku .. Jak už to u mě bývá .. Ale doufám, že pro dnešek je to pryč.I na příští týden.Ale v neděli si užiju,jen co je pravda.
No dobře tedy . Užiju si tento týden,pak vám dám sbohem.

Silicon World

17. března 2013 v 11:00 | Otome |  Music
To video je božské, jedno z mála, kdy to jde jako "příběh".Výběr písničky k tomu videu je podle mě perfektní.Sem ráda, že sem jednou zase narazila na něco takového :)

Obrázky 1.9

16. března 2013 v 12:51 | Otome |  Obrázky
Po dlouho době další várka obrázků :)

Téma: Clothing,Fashion
Viewimage_large

Krmte, Arigato