×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Květen 2013

"Dobrý den, nechcete přispět na ... "

29. května 2013 v 19:47 | Otome |  My diary
Tumblr_mjcara2nck1s1kbtlo1_500_large
Tak takhle nějak to dneska vypadalo.
Naše třída dostala nabídku přímo od ředitele, jestli nechceme ve městě takhle sbírat prachy od lidí.Samozřejmě všichni žhavě kývali.Přes pátek a pondělí nás informoval a podobně.
Dneska, aneb den D.
Učili jsme se první dvě hodiny, další dvě hodiny jsme měli přednášku o zdravé stravě a zbytek + hodinu navíc jsme byli ve městě.
Takže po čtvrté hodiny, ten, kdo chodí na oběd, se šel nažrat.Měli jsme sraz na parkovišti.Nás odvezl chlapík, kterej s námi měl tu přednášku + v pátek je "velitel" akce školy temenická pouť.
Odvezl nás k finančáku se dvěma kámoškama.Ostatní skupinky se rozjeli po městě s naší třídní, ředitelem a školníkem.Po městě jsme chodili tedy asi tři hodiny, potkávali jsme jiné skupinky .. ke konci jsme už šli všichni společně.
Mno. Přijel říďa se svým fárem kolem třetí, do auta nasedalo asi 5 lidí.Kdo už chtěl jít domů, tak šel. Tak nás tam čekalo asi ještě 7.
Po 10 minutách přijel, všichni jsme se nahrnuli k jeho autu a hádali se, kdo se povozí.Nakonec ale na nás začal troubit Jaroušek, školník, tak jsme honem přispěchali k němu.Jeho auto bylo poněkud zdevastované - spolužák, kámoška a já jsme nasedali dozadu, ale jedněma dveřma :D .. ty druhý měl totiž nějak divný, prostě mu tam chyběl kryt a vyčuhovali tam různý hadičky a tak :D
Mno, prostě. Sranda jak sviňa, já se tam s kámoškou kroutila smíchy. Nejen kvůli těm dveřím, ale kvůli tomu, že Jaroušek na to dupl, až za náma musel vidět prach, my jsme se úplně připlpli na sedadla pod tím tlakem :D
Prostě sranda.
Otome

Obrázky 2.7

29. května 2013 v 3:00 | Otome |  Obrázky
Téma: Mix
Large

Davaj, graj

26. května 2013 v 18:53 | Otome |  My diary
Large
Dá se říct, že jsem dneska vyloženě happy.
Včera jsem byla na kácení májky, mno, chodilo tam tolik sexy kluků, že to byl pro mě hotový ráj.Jela jsem tam s taťkou, a než jsme jeli, říkali jsme si, že tam budeme tak maximálně 10 minut .. ale z deseti minut se nakonec vyklubali 3 hodiny :D
Sice mi byla zima a tak, ale bylo to fajné .. :D
Dneska jsem byla doma, protože tento víkend stojí za pendrek :/
Zítra nejspíš nic nepíšeme (!) což je hotový zázrak.V úterý je divadlo, a ve středu naše třída bude chodit po městě a sbírat prachy od lidí.
Že by z toho měl někdo z naší třídy radost, to se říct nedá. A propos .. kurvadrát :D .. teď mi došlo, že ve středu máme psát test ze zemáku .. ale to nějakým způsobem padá .. protože ve středu budeme pryč .. snad nám to nedá zítra :D

A tady vám dávám jednu krásu :

Obrázky 2.6

24. května 2013 v 16:10 | Otome |  Obrázky
Téma: Health
Tumblr_mi7j92gycr1s495sdo1_500_large

Podívejme se kruté pravdě do očí

23. května 2013 v 20:15 | Otome |  My diary
Large
Zduř!
Ač nerada, musím začít špatnou zprávou - to jest, že anime je pro mě čím dál víc tabu.Ale já stejně věřím, že až v spnu nebudu mít co dělat, budu se čumět na anime.To mi věřte :D
Stále mě nenapadá, o čem bych to vlastně měla psát.Až budu starší, budu vám sem psát zápisky z mého cestovatelského života (aneb odmalička věří, že jednou procestuje svět).
Musím dodělat tento ročník, ať se mi to líbí, nebo ne.
Mám hrůzu z dalšího roku, protože stále víc a víc tuším, že ze mě bude šprtka.Mám hrůzu z toho, že se budu před každou písemkou nervovat, mám hrůzu z toho, že se budu učit každý den, kdyby byla náhodou přepadovka.
Ale stále mě pohání kupředu ten pocit, že kdyby se mi podařilo naprostý minimum dvojek, nebudou to jen peníze a čokoláda, například.
Hai, musíte si ťukat na čelo, ale berte to jako moji motivaci a inspiraci, aneb něco, co mě pohání jako turbořezy v prdeli.

"Čum na ty kozy pi*o!"

22. května 2013 v 20:13 | Otome |  My diary
Large
Čau lidi
Tak po včerejší pětce jsem domů přiskákala s trojkou, takže mi celkem docela dost hrozí trojec ze zemáku.
Včera jsem se dozvěděla zprávu, po které jsem začala skákat kilometry do vzduchu, bohužel ne radostí. Odedneška za 14 dní jdu totiž na rentgen. Zad.
Vidíte tu děvenku na obrázku, která čučí někam ven, má úžasné vlasy a super brýle, které jí skvěle pasují ?
Je fakt krásná.

Dneska v občance poslední hodinu pět minut před zvoněním třídní řekla, ať si kluci zbalej.Ženský čekali, že se třeba spletla, ale ona dál seděla, takže jsme seděli.
Prostě, na jednu spolužačku, že ona asi ví .. a ona že jo, a řekla jméno zmetka. (choděj spolu)
A třídní na to že jo, to držení za ruce.
Pif paf ne, čumíme. A pak na nás všechny, že se začíná sledovat, co že to vlastně nosíme za hadry.A pak na bárbínku, která poslední týden nosí vystřih po pupík ( deváťáci čumí, zmetek fotí ) - že hlavně na ni jsou stížnosti.
Pak nás propustila, a na obědě jsme se bavili, a všechny jsme se shodli v tom, že bude říkat, jedině s ochranou a hrozit prstem.
Bárbínka, velitelka všech nán, která v hodinách hraje upe největší chudinku, a o přestávce se postaví na lavici, a křičí po nás, že má nové boty, se na obědě rozjela, a začala nadávat na třídní, že je největší kráva pod sluncem.
Adie ~

Chci už další ročník .. vysvobození ..

20. května 2013 v 20:30 | Otome |  My diary
Large
"Piče"
"Do piči"
"Kurva"
"Sakra"
Do pičííííí"

aneb dnešní hodina matiky .. smutné, že ? Ano, z mé nejoblíbenější učitelky se stala zrůda.
Víte co ? V pátek nám zadala asi 10 cvičení, že máme vypočítat, že si to pak vybere, a podívá se, jak to chápeme.Dneska přilítla, začala po nás strašně křičet, že nic neumíme, jenom děláme bordel .. "Rozdejte si prověrkové sešity" .. mě spadla brada, hned sem vyhrabala vzorečky a rychle je prolítla, no, stejně mi to bylo k hovnu ..
Prostě, na tabuli se rozzářilo cvičení, A a B, já byla B .. mno .. prostě, všichni ze sebe začali chrlit sprostý slova.
Pak jsme se vlastně shodli na tom, že je to pěkná svině.Takže s jistotou můžu říct, že mám za 5.Mamce jsem to řekla asi před hodinou, no, prostě sem se neudržela, protože tenhle ročník je na mě moc :X
To je jedno. No prostě, mám za 5.
Kdákat o tom, že mě zklamala, tu nebudu.

Before I Die 0.2

19. května 2013 v 21:04 | Otome |  Obrázky
Co z toho by jste chtěli zažít vy ? :)

Tumblr_mkufktp9yp1sntkm5o1_500_large

Obrázky 2.5

18. května 2013 v 16:00 | Otome |  Obrázky
Gomen, ale ono to fakt nejde xD jsem extrémně úchylná na tyto obrázky, takže fakt gomen :D

Téma: Workout
Large

18.5.

18. května 2013 v 14:28 | Otome |  My diary
Konnichiwa!
Poslušně hlásím, že žiju. Bohužel, téma na článek mě nenapadá, takže sem píšu nic :D
Ale mám dobrou zprávu - konečně se mi po půl roce podařilo najít někoho, s kým fakt běhám :D Takže pokud jste na tom podobně, nezoufejte, určitě se někdo najde :)
Další věc je, že Miluška už je docela v pohodě, ale probíráme fakt ultramegahustě těžký učivo. Až z toho budeme psát test, bude to hustý o.O"
Dneska bych měla mít asi od šesti byt pro sebe, což je fajn :D
Takže se mějte, já právě teď půjdu oběhnout.
Bye ^^~

I need your love

16. května 2013 v 18:33 | Otome |  Music

^^


14.5. - Praha

14. května 2013 v 21:14 | Otome |  My diary
Large
Konbanwa ^^
Takže, dnešní výlet jsme úspěšně zvládli :) Na začátku, když jsme přestupovali ze Zábřeha na Prahu, kámoš málem spadl pod vlak -.-"
On totiž nastupoval do vlaku, jenže mu to podjelo, a začal vyset mezi nástupištěm a vlakem :D Rozříznul si při tom koleno, ale naštěstí to nebylo moc vážný.Mno, byl to fakt super pohled na vašeho stoletého spolužáka, jak vysí nad kolejema -_-
Viděli jsme Pražský hrad a podobně, jedna učitelka s námi byla navíc .. ona Prahu miluje, takže povídala, povídala :D
Pak jsme měli skoro dvou hodinový rozchod.Víte co, byla jsem se třema spolužačkama.Ujetina na hadry.My jsme prostě museli jít do nejdražšího obchodu široko daleko :D
Já se samozřejmě dívala do stropu, ti tři tam hekali nad cenou :D
Ale pak jsme si tam koupila náramek :) .. tak jsme furt lozili a lozili .. ceny strašný, přesně jak sem předpokládala :D .. šli jsme do Mc kde sem si dala s kámoškou hranolky na půl.Chtěli jsme malý s tatarkou, mno, fakt byli malý.V Olomouci jsem si jednou koupila malý, a to by byli v Praze střední.
Prostě konec, do toho nejdražšího jsme se vrátili ještě 3x, pak jsme prolízali úplně zbytečně jiný obchody.Nedostali jsme se k tomu na tom koni (sraz na Václaváku), takže blbý.
A víte, co jsme pak zjistili? Že ty nejlepší náramky a podobně jsou na nádraží v Praze.Na Václaáku ani hovno, a to nádraží ? My jsme tam hekali nad těma úžasnýma věcma, nakonec jsem si oddnesla další náramek.Ale nejraději bych koupila všechno >.<

Vlak tam - seděli jsme v kupé, ale byl tam nějakej chlap, ale naštěstí se díval na film na notebooku, takže pohoda.Jenže asi po hodině tam přišla šíleně smradlavá starší ženská (ona fakt strašně smrděla) a sedla si k nám.Nálada byla rázem někde.Chtěli jsme to kupé zavřít ( když přišla, úplně s něma trhla jak je otvírala ), jenže ona, že máme nechat otevřený.Mno, by jsme úplně čuměli, a dělali na sebe otrávený ksichty.
Pak ten chlap odešel, a přišla další ženská, mno, s tou už se dalo sem tam normálně mluvit.

Vlak zpět - nebyli kupé, ale bylo to dobrý.Jenom na začátku tam byla nějaká ženská, ale četla si, takže si nás nevšímala.Pak odešla, a seděli jsme tam 4 holky.

Bylo to dobré, fakt hodně, ale nejvíc mě štve, že jsem na tom nádraží toho nekoupila víc .. jenže učitelka nás hnala, že by nám to ujelo :/

Zítra vstávám zase kolem páté, protože se musím naučit matiku a zemák .. Musím to zítra vydržet dvě první hodiny, pak už budou klidný.Tak mi držte palce !

13.5.

13. května 2013 v 17:40 | Otome |  My diary
Large
Gomen, že jsem píšu po víkendu, ale o víkendu se nic psát nedalo.Jen to, že jsme byli v Olomouci, kam poté přijeli Petr Rychlý a Ivan Vodochodský ^^
Dneska jsme ani anglinu neměli, protože třídní řešila zítřejší Prahu.Bus nám jede v 5:50, což je fakt super :D
Byla jsem běhat! Ale zase s úplně jiným člověkem xD
Mnó nic .. co ještě říct .. Asi jen, že Miluška je stále protivná -_-" .. ve středu píšeme z matiky, fakt dík!
Takže budeme psát z matiky a zemáku.Můžou taky do prdele brát ohledy na to, že budeme až do sedmi pryč, ne ?!
Mimochodem, paní Satanová, nebo zeměpisářka, mi šlohla červenou propisku.Na začátku hodiny se ptala, jestli ji někdo nemá, a měla sem ji jen já, tak si ji vzala, a opravovala tam s ní písemky.My jsme mezitím psali test.Mno, jenže mě to na konci hodiny úplně vypadlo, a hle - propiska je v prdeli.

Město ^^

10. května 2013 v 20:36 | Otome |  My diary
Large
Kdybyste to nevěděli, fakt už je květen, což znamená, že moc času do prázdnin nám nezbývá o.o
Aneb vůbec nevím, co s tím .. :D Musím se naučit spoustu předmětů, protože teď bude písemek jak nasratých + do toho píšeme v pondělí a ve středu zemák, a to je blbý, protože v úterý se jede do Prahy a já nevím, jak se mám naučit na středu .. což je fakt hodně blbý, protože pak hrozí, že dostanou blbou známku .. což je opravdu fakt hodně blbý, protože pak bude doma průser ..

ALE KUŠ ! Zakázala jsem si přemýšlet o škole v době prázdnin :D
Dneska se bejzbol nekonal, nikdo neví proč o.O
Šli jsme ale do toho města :D Podařilo se mi jednu cestu obsadit tak, že půjdeme pěšky ^^ Takže jsme řekli, že půjdeme pěšky cestu do města, z města pak busem.
Takže 2 nebo 3 hodinky jsme nakupovali, no, pak jsme vyrazili na Majáles ^^ Hrála tam skupina Koblížci :D
Potkali jsme se tam asi s 10ti spolužáky xD takže jsme trsali, no, bylo tam pár bezdomovců o.O jeden tam potom chodil s rukou v kalhotech, což bylo fakt fajn :D
Bylo to bezva, vrátila jsem se asi před půl hodinou xD
Otome, dítě mejdanů :D

My Songs Know What You Did In The Dark

9. května 2013 v 10:34 | Otome |  Music
Oh, Oh, Oh, Oh, Oh, Oh ♫

Animace

9. května 2013 v 10:23 | Otome |  Obrázky
Tohleto je fakt šíleně pravdivá animace ..

8.5.

8. května 2013 v 20:11 | Otome |  My diary
Tumblr_lgyzi60v8c1qey8uso1_500_large
"Přeci by jsi nechtěla nosit korzet, ne?" zeptala se mě paní rehabilitační.
Ano! Vždycky se mi korzety líbily, jednou by jsem ho jistě chtěla zkusit.Vím, že to muselo být třeba pro hraběnky a podobné těžké, když se každý den navlíkali do korzetů, který jim tlačil všechny orgány v těle do jedné kuličky, ale stejně mě jejich účinek nepřestával fascinovat.
A v šatech jak pěkně vypadají! Krásně vám vytvarují postavu ..
"Ne, jasně že ne" odpovím místo toho.

Zdravím vás!
Zítra a v pátek máme ředitelské volno, co je fajn.Co bude zítra s tím debilním během nevím, jít se mi s ní už fakt nikam nechce.A jestli se mi sama neozve, bude to její problém.
V pátek mám domluvený bejzbol a poté město s kámoškou, takže doufám, že aspoň to výjde.

To by bylo tak všechno, vlastně jsem sem ani dneska napsat nic nechtěla, jen jsem prostě musela napsat útržek, když jsem šla poprvé na rehabilitace se zádama.Fakt jsem s tou odpovědí otálela, ale všimla jsem si jejího pohledu, tak jsem opravdu řekla, že ne.
Co už.Vysvětlovat někomu moji úchylku, to by bylo fakt moc .. :D
Let her go

7. května 2013 v 17:15 | Otome |  Music
Dlouho nebyl nějaký song, takže ..
Začátek do 0:20 je stejně nejlepší .. ♥_♥

"Já mám totiž kluka víš?!"

7. května 2013 v 16:05 | Otome |  My diary
Large
Dámy a pánové, je mi z vás na blití.Nežijete v normálním světě, kde přátelství převládá, ba ne .. Žijete kdesi daleko, ve světě, kde je kluk bůh.
Aneb co?Tentokrát neodpadlo běhání kvůli mě, ale kvůli spolužačce.Proč, to si přečtěte v nadpise.Zatímco já jsem se snažila vecpat běhání do jiných dnů, ona zapomene.Včera jsme se bavili, že půjdeme ve čtvrtek běhat.A dneska?Dneska teda, co s tím bude dneska, a ona, že ne, že jde ven.A já teda, tak ve čtvrtek.A ona, ne, jdu ven.Tak v pátek jo ? A já ? Ne, v pátek jdu ven.A ona, tak nic.
Tak fakt nic.
Už delší dobu si všímám, že jak není po jejím, nafoukne držku.Jednou na obědě, jdeme ne, byla zabouchlá do Béčáka, a neustále mu lezla do prdele.Jsme na obědě, a rozhlížíme se po volným stole.Já jsem schválně sedla hned u prvního stolu, kterej byl volnej, ale paní milostivá chtěla být blíž tomu svému, tak na mě otráveným ksichtem, já chci jít tam.A víte co?Ve mě to tak vybublalo, že jsem po ní fakt zaječela, že to má blbý.Ona třískla tácem a byla nafouklá.Pak se s náma ani nerozloučila.
Jenže víte co?Tihle lidi mi můžou políbit prdel.
K první polovině článku, jo, jasně, beru, že má kluka.Ale chovat se arogantně jako dámička, to fakt nemusí.Ostatně, tak se chová i bez kluka.

Jak dopadla matika? Miluška to fakt oznámkovala.A víte co, mám za 3.Zase.
Fakt mě to začíná srát, chová se k nám jako ke kusu hadru.Fakt už to nekomentuju.

Chachá, a víte, jak dopadl tělocvik, který se rozebrala v minulém článku?
Měli jsme paní Satanovou.
Když sem to ráno přečetla na nástěnce, myslela jsem, že mě jebne.V těláku teda čekáme, a ona najednou z řevem, že máme jít na hřiště ven.Mě teda spadl balvan ze srdce, protože nehrozila vzdušná akrobacie, na kterou si potrpí (hai, tady paní totiž učí gymnastiku).
Běhali jsme 2 kolečka, pak byla rozcvička, a pak odporně nudný bejzbol (nechtějte po mě napsat to tak, jak se má :D).Druhou hodinu jsme ale naštěstí měli Jarouška, češtináře, a hráli jsme vybíjenou.A to bylo super, protože si s náma dokonce zahrál :D Je to borec všech borců :)

Ikonky - pro mě

7. května 2013 v 14:26 | Otome |  Pro mě
Po dlouhé době jsem si objednala ikonku .. jedna je objednaná, druhá je za soutěž :)

By:Díky moc, jsou překrásné! o.O

Krmte, Arigato