×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Červen 2013

Poslední den se musí oslavit. V koutě.

28. června 2013 v 19:40 | Otome Chevalier Blanc la Fere |  My diary
Ták. A už je to tady.
Příjela drahocenná ségra s malou. Hip, hip -_- :D
Mno, vysvědčení dopadlo dobře, měla jsem 7 dvojek, a nečekala jsem vyznamenání, ale světe div se, mám ho!
A vyznamenání měli 4 děcka, což je teda super výkon.
Mno, dneska jsem se dala na malování chibi *___________* nya ^^

A! Dneska jsem konečně začala sledovat Fairy Tail! :) Přes prázdiny ho musím celý dokoukat :D

Takže, já doufám, že vysvědčení dopadlo podle vašich představ. Užijte si prázdniny, nejlépe bez úrazů a jakýkoliv problémů. ^^~

Adie, loučí se s vámi Otome Chevalier Blanc la Fere ~

Růžová

26. června 2013 v 13:05 | Otome Chevalier Blanc la Fere |  My diary
Alívio Imediato | via Tumblr
Zdravím ^^
Dneska se nic moc neudálo, snad jen to, že jsme měli hodinovou přednášku o čištění zubů. Dali nám takový jakokdyby bonbonky, a my to měli rozkousat a pak si jít vypláchnout pusu. Pokud nám to zrůžovělo, znamená to, že si ten zub špatně čistíme. Mě zrůžověl jen jeden :D
Mno. Pak se celý den o přestávkách řešilo ožrání jednoho mýho spolužáka. Včera se totál na šrot ožral, a pak tam ohrožoval lidi ve městě. Někdo to musel nahlásit a přijeli policajti a jeli s ním do pryč.
Mno, říkal, že jediný, co si z toho všeho pamatuje, je, jak ho ti policajti mlátili ;D

Zítra jdeme do kina (juhů!) .V pátek je rozloučení a pak výzo, a jde se. Pak večer přijede ségra s malou a našima. Takže mám celej byt pro sebe :D
Pak začínají úžasné prázdniny. Aneb nuda ..

Obrázky 2.8

25. června 2013 v 14:14 | Otome |  Obrázky
,,,,,,,,
Téma: Nails
Rozhodla jsem se, že přes prázdniny si vážně přestanu kousat nehty :D takže tady je menší inspirace :D

Dango Daikazoku

20. června 2013 v 20:26 | Otome |  Music
Kawaii :33

The end

20. června 2013 v 13:33 | Otome |  My diary
ZUMBA | Pure. Poland
V tuhle dobu by jsme se stále ještě smažili u nás ve třídě, ale máme milujícího ředitele, a ráno vyhlásil, že kvůli velkému vedru se končí o hodinu dříve.
Bohužel, poslední hodina byla výtvarka, takže nic extra no :D
Dostali jsme výkresy, celej tejden jsem se těšila, že je všechny pěkně dostaneme, ale ona nám dneska oznámila, že ty nejhezčí byla vyvěšeny po škole. Takže mám jen ty hnusný :D
Dneska jsme úspěšně dopsali poslední test v tomto šk. roce! ^^~
Takže, čekají mě prázdniny neustálého zpěvňování, takže dřina. Doufejme, že to půjde, a že si splním sen :D vypadat .. jinak :D
Takže na sobě budu ty 2 měsíce pracovat, když nemám co dělat. Sice tady budou 3 týdny ségra s malou, ale to je všechno :D
Tak bye ~

Anime

20. června 2013 v 10:43 | Tsukiyo
Ahojky ^^ O víkendu (22.- 23.6.) bude anime akce. Tzv. Hokage.con. Chystáte se na něj? Popřípadě těšíte se? ^^
Bude k vidění sposutu cosplay. Ramen k dispozici k zakoupení. Přednášky, Mangashop, promítání, pokec s Otaku a spoustu dalšího.

Den za dnem

19. června 2013 v 16:39 | Tsukiyo
DEn za dnem ubíhá, a tak jsem se rozhodl opět něco sem přidat. V pondělí škola, první dvě hodiny prosezené na chodbě, páč nepřišla angličtinářka, zbytek dne probíhal obvykle. Úterý, výtvarka, počítače a koukání na film. Začíná pořádné vedro a já jsem hotový stejně jako dneska. V úterní odpoledne a navečer jsem měl nachystané s kámošem. Přišel, popovídali jsme si a na večer jsem si domluvili, že půjdem do bazénu. Mezitím odešel, já doklusal do autoškoly, svezl se a šel opětovně domů. Do hodky přišel dle domluvy a bylo, chvíli jsme se koupali, ukázal jsem mu ještě nějaké hry na PC a šlo se. Dneska bych popravdě šel ještě do bazénu, avšak samotnému se mi tam nechce :3. Někdo nějaké návrhy? :D Ne, vedra budou pravděpodobně dál pokračovat a já si uvědomuji, jak je bazén super a jak jsem ho asi tak 2 roky nevyužíval :D. Nicméně dnes večer dávají ,,Věřte, nevěřte"--> natěšenost ^^ Zatím se mějte a užijte si zbytek dne ;)
Tsukiyo

Příhoda za posledních 100 hodin

17. června 2013 v 21:36 | Otome |  My diary
Alívio Imediato | via Tumblr
Zdravím
Lituji, ale bohužel s mým aktuálním stavem se nedá nic dělat.
Buďte rádi, že jsem se vůbec nachystala napsat tento článek.
Mno, ze soboty na neděli jsem spala na chatě s taťkou. Učitelka z výtvarky nám před 14ti dny řekla, že si máme obstarat sádru. Víc jak polovina ji ale neměla, takže ji dělalo jen pár. Já to si to ale stihla jen nakreslit.
Mno, řekla jsem si, že by byla škoda tu sádru jen tak vyhodit.Tak jsem si ji vzala na chatu, a dělala to tam.
Vzala jsem si na to dláto, protože je mnohem ostřejší než obyčejný příborák, takže mi to šlo snáz.
Ale, bohužel. Začala jsem to dělat už v tu sobotu, všechno fajn, kus práce za sebou.
Jenže v neděli, jsem už jakože nasadila tvář největšího experta, že plně to ostrý dláto ovládám. No, nebyla to tak docela pravda. S tím dlátem jsem najela přímo proti ruce, což se dělat nesmí, mohlo by to ujet a já se bodnout. No, bohužel, já se bodla.
Nebylo to přímo bodnutí, ale škrábnutí. Krvavý. Do žíly.
Prostě jak je zápěstí, tak tam.
No, já se šíleně lekla, a nevěděla jsem, co mám dělat. V hlavě se mi honili myšlenky na smrt, vykrvácení ( vím, je to přehnaný, ale v tu chvilku :D ), nebo otrava.
Prostě hrůza. Tak sem letěla za chatku, sedla si na lavečku a horečnatě začala přemýšlet. Říct to, neříct to ..
Začala jsem si jakože číst, abych se uklidnila. Bohužel to nepomáhalo, furt jsem se musela dívat na tu ranku.
A co nastalo pak, vážení ? .. Tma. Naprostá tma před očima, při dalším mrknutí lehce viditelné okolí. Věděla jsem, co to je, ten pocit jsem zažila už 4x . Omdlím.
A co teď ?
Děsně jsem se bála, prostě jsem vstala a furt si říkala, musím ten kousek dojít, prostě musím. Tak jsem šla, kymácela se u toho ..
Vešla jsem dovnitř chatky, tam seděl taťka a cosi hledal, já šla dál, na bok, a začala pít, v marným přání, že by to ustalo.
Jenže to nějak nevyšlo, takže jsem jen řekla: "Mě je blbě" .
Taťka se hned otočil, vstal a vzal mě za ramena, a šel se mnou dál, abych si lehla. Takže jsem tam jen tak ležela, mamka mi donesla vodu, taťka mokrej ručník.
Prostě jsem jim o tom řekla, oni na mě, že je to jen škrábnutí. Mě spadla ze srdce skála. Takže tenhle stav byl z leknutí. Ohromnýho leknutí. Jindy z nedostatku vody a jídla, teď z leknutí.

No potěš koště

11.6.- Tsukiyo

11. června 2013 v 17:40 | Tsukiyo
Hi, trochu vůbec nestíhám do školy a obecně časově. Začal jsem k tomu ještě chodit do autoškoly, avšak mohlo by to být lepší. Nicméně, momentálně děláme na závěrečných pracích ve škole a to svícen asi tak metr dlouhej. Mno nic jednoduchýho, na to že to dělám prvně ty techniky na tom. K tomu ještě píšu/ sepisuji čtenářský deník na poslední chvíli. Na prázdniny se jinak moc těším ^^. Začínájí mi hned soustředěním (tanečním), které končí první týden v Červenci. Následuje týdenní brigádka s děckama a hned poté pravděpodobně až do konce měsíce budu dojíždět za jedním kovářem, kde budu mít taky brigádu. Druhý měsíc už mám volnější a ten si chci nějakým způsobem užít, ale i případně ho strávím doma. :))

11.6.

11. června 2013 v 14:57 | Otome |  My diary
따뜻함의 장소
Takže já vás po dlouhé době zdravím ^^
Doufejme, že tohle je už můj oficiální návrat, ale Bůh ví.
Novinky u mě ? Podařilo se mi opravit fyziku - ze 4 na 2 .. Podařilo se mi opravit zemák z 3 na 2.
O tyhle dva předměty mi asi nejvíce šlo. I to je možná důvod mého kratšího odchodu.
Za týden končíme, což je fajn, zároveň je to ale neuvěřitelné. Ještě pár let a bude to ..
Co budu dělat o prázdninách - tahle otázka stále vlaje ve vzduchu, bohužel, ani měsíc před prázdninami ji nedokážu zodpovědět.
3 první týdny tady bude ségra s malou, pak mám zbytek prázdnin volnej. Paráda, ne ? .. plánovala jsem teda čučet na filmy a anime, ale ani to nemůžu dělat věčně ..
Chtělo by to chodit ven a podobně, ale, jaksi nemám s kým.
Další můj plán byl, že budu běhat, nejlépe každý den. Chci se dostat do formy, protože, novinka, kterou ještě nevíte - učitel, kterého jsme měli 5 let a hovno nás naučil, jde letos oficiálně do důchodu.
A my budeme mít paní Satanovou. Smůla no.
Takže fyzička :D
Takže běhání a čumění, jest můj program na dvou měsíční prázdniny.

Ještě chci přivítat nového spoluadmina - Tsukiya ^^ Doufám, že tady budeš spokojen ~

Úvod o mě- Tsukiyo

10. června 2013 v 20:08 | Tsukiyo
Konbanwa ^^
Něco ze světa anime...: Asu no Yoichi, Chobits, Devil May Cry, Elfen Lied, Full Metal Alchemist, Hellsing, Inuyasha, samozřejmě Naruto, Rosario to Vampire, Seto No Hanayome a i dosti dalšího.. ;)
Mangu jsem četl akorát chvíli Naruta, jinak spíše ne x)
Ze svého života.., jak vidíte mám za sebou pár anime.. :D jinak zkouším tancovat Latinsko- americké a Standartní tance, mám velice rád zvířata, obvzláště koníky ^^ a jinak studuji střední školu a věnuji se kovovýrobě, nebo aspon to zkouším :D z hudby toho moc není a zároven je mnoho.. :D zkrátka poslouchám co se mi líbí, můžu rock, metal, ikdyž to už tolika ne jako momentálně taneční hudbu a sem tam nebo by se dalo říci dříve i nějakou sem tam mantru. Tot snad zatím vše.
Zatím ;) :33

Emo emo

8. června 2013 v 19:29 | Otome |  Music
^^ :)

Krmte, Arigato