×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Srpen 2013

Pro mě ^^

31. srpna 2013 v 20:52 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  Pro mě
Tu jsem já dostala :3 arigato ^^ je kawaiiozní :D


New SBé

31. srpna 2013 v 20:47 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  Pro vás
New SB Lilana ^^
Snad se bude líbit ^^


28.8.

28. srpna 2013 v 10:44 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Včera jsem se tak náhodně mrkla na šk. web na facebooku, a co nevidím. Od příštího týdne tam budou strašit dva nový učitelé O.o"
Paráda tohleto, fakt že jo.
Ženská, angličtina a výtvarka. Chlap, biologie a tělák.
Třídu by jsme měli mít stejnou, vedle nás jsou ti samý, a naproti nám jsou šesťáci. Za třídního mají Ďábla, to jim teda fakt nezávidím XD
Ach jo. Už to tak fakt bude. Už příští týden.
Má k nám přijít novej kluk -.-" A doufám, že jeden z vyššího nepropadne o.o To by byla moje smrt T___T
Ale zas je dobře, že třídu máme stejnou. Sice se tam netopí, je to kumbál, jsme tam na sobě narvaní jak sardinky, v létě to tam smrdí, ale dá se to tam přežít :D
Takže tak.
V pátek půjdu asik do města, mám v plánu si koupit pár košilí, tak uvidíme ^^

~ Otome Chevalier Blanc ℓα Fere ~

Bestie tohoto světa

25. srpna 2013 v 19:21 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Nana eyess | via Tumblr

× Vidíš tu holku? Vypadá štastně, viď? Vypráví vtipy, směje se, užívá si a .. užírá se uvnitř. Je raněná. A unavená. Unavená z toho všeho, z toho, že není dost dobrá, unavená ze života. To vše prožívá vevnitř. Dělá, jakože je vše v pořádku a v noci pláče. A tak si všichni myslí, že je šťastná. Že nemá žádné problémy a její život je perfektní. Kdyby jenom znali pravdu ... ×

Ano, bohužel, takhle to už v životě chodí. Nespočet lidí v mém okolí nemá ani kousek empatie v těle. Nedokáží se do nikoho vcítit. Nesnaží se chápat, jak je tomu druhému.
Lidé si myslí, že když člověk řekne, že je mu blbě, nikdo mu nevěří. Můj případ, samozřejmě.
Jak jistě víte, často omdlívám. Ne často, poprvé to bylo, když mi bylo 9, pak až po třech letech. Ale teď? Teď je to několikrát do roka. Nebudu lhát, když řeknu, že mám o sebe strach. Žiji v domnění, že je to nízký tlak. Ale nízký tlak to není. Vím to i já, jen si to namlouvám.
Včera. Včera byl tak skvělý den, že jsem si nepřála, aby skončil. Slavili se tety a strejdy narozeniny. Všichni jsme poseděli, pak přijelo i víc lidí. Každý se bavil s každým. Ale ten den .. Mě se prostě udělalo blbě v sedě!
Nikdy se to nestalo. Včera poprvé. Vždycky to bylo z toho, že jsem dlouho stála, třeba. Ale v sedě?
Takže prostě .. Je tady ještě jedna možnost, a to bych si moc přála. Že málo piju. Takže - budu do sebe valit litry vody. Mě už nic jinýho nezbývá, nemám žádnou možnost. To je to nejhorší. Ale pokud i přesto mi bude někdy blbě. Musím k doktorce.
Vím to.

Je to neuvěřitelné. Vím, že někteří lidé simulují, nebo si furt stěžují a litují se, aby byli středem pozornosti .. Ale já taková nejsem, a očekávám, že spolužáci například, mi budou věřit. Ale mýlím se. Už to vím. Nemá cenu to vůbec říkat nahlas, protože to je zbytečný.
V tomhle životě se o sebe člověk musí postarat sám. Ale co když pak bude pozdě? Co když potom tihle lidé, kteří se starají jen o sebe, zaviní smrt člověka?

Víte, co je ale nejhorší? Že oni by si ani neuvědomili, že to zavinili!


Někomu umře někdo blízký, a je smutný. Jenže ti "přátelé" vás pak začnou pomlouvat, že jsme blbý, že se s nikým nebavíte.
Člověk nemůže být jen šťastný! To prostě nejde.

× Nikto nepochopí to "čo cítite",
dokial to sám nezažije .. ×

Někomu nadáváte, že je tlustý. A on se pak začne třeba sebepoškozovat, nebo se z něj strane anorektik. Jedno nebo druhý ho dožene až tak, že se to bude muset řešit s psychologem. Tohle vážně chcete? Uvědomujete si, jak jste zkažení?! Zkažení a nechutní, dámy a pánové.

Miluju tyhle parchanty, kteří o tom člověku vědí velké hovno, a stejně ho odsuzují, nebo pomlouvají. Vy nevíte, jestli měl nebo neměl na výběr!

Zkuste se nad sebou doprdele zamyslet, že ubližujete ostatním.

Protrpěli jste si v životě bolest? O to budete silnější!

× Okolnosti nás vedú k tomu, že konáme tak, ako konáme.
Toto by sme mali mať vždy na pamäti predtým, než posudzujeme činy druhých. ×

Bannery pro mě! ^^

24. srpna 2013 v 19:41 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  Pro mě
Dostala jsem od DirtyFoxx banner! :3
Arigato ještě jednou! ♥

~

A ještě jeden, tentokrát od Lucík-a!
Také děkuji! Ty brejličky jsou kawaii *____*

Impossible! O.O

23. srpna 2013 v 10:33 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary

Konnichiwa minna-san! ^^ :3

Právě teď se hroutím ve smrtelné křeči, když jsem se tak "náhodou" podívala do kalendáře O.o"
Vážně, už nám zbývá jen týden + 2 dny -.-

Včera jsem byla ve městě, což je fajn. Bleh, Bože, když už chci napsat článek, píšu sem takový číčoviny >.<

Mno, song viz ↑↑ od Smile.dk je úžasný ♥ :3 Narazila jsem na tuhle skupinu (?) při písničce Butterfly, asi před 2 roky, fakt pěkná, ale nenapadlo mě vyhledat od nich písniček víc. No, a dneska jsem to udělala, a jsem za to ráda.
Ty jejich písničky mají neuvěřitelný nádech Japonska, alespoň mě to tak připadá *___*
Takže si od nich určitě něco pusťte :)

Zítra jedeme slavit tety a strejdy narozeniny ^^ Btw. zapomněla jsem se vám pochlubit, že v pondělí, úterý a středu jsem hlídala Ťapku! :3 babička měla problémy, takže jsem ji hlídala já, chochó :D
Ale už je to zas při starým ^^ Otome sama samotinká :D :D
Tak, miláčci (xD) já odcházím :)

Užívejte si ten týden T__________T
+ 2 dny!! XDDD


Titanic

21. srpna 2013 v 21:06 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  Music

"Bože ta je tlustá" "Jojo, chybí zrovna na písemku!"

20. srpna 2013 v 9:59 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary

Včera na FB na mě zase vyskočila podobná číčovinka. Nemám ráda tyto obrázky.
Schválně jsem si přečetla komentáře, hlavně mě zajímali od kluků. Samozřejmě, že snad víc jak polovina napsala, že nejlepší je prostě trojka.
Ale jedna děvčica to v komentáři vystihla, když napsala, že kluci napíší 3, ale ohlížejí se za 1. Vím to z vlastní zkušenosti - oni se po té trojce fakt podívají, ale jen proto, aby se zasmáli.
Pochybuji o tom, že by nějaký kluk z naší třídy, nebo z jiné, dal 3.
Jsem mezi 2-3, a je mi to docela jedno. Jednou jsem se pokoušela hubnout, ale pak jsem si řekla, že když budu mít tuhle váhu co mám, ne větší, taky můžu žít. A! Mám tuhle váhu už měsíc, a jsem spokojená.
Pochybuju o tom, že by se nějakýmu klukovi ze základky líbila trojka. Fakt. Na střední budiž, ale na základce málokomu.


Tyto obrázky taky nenávidím. Kurva, každýmu se snad líbí něco jinýho, ne? Jenže toto, když inteligentní člověk napíše do komentáře k tomu obrázku, začnou vám nadávat do Bilieberek nebo jak se to píše -.-"
Biebra jsem nikdy neposlouchala, nelíbí se mi a příjde mi namyšlený. Ale nikomu to nevnucuju, popřípadně nikomu nenadávám, když se někomu líbí!
Na Ask-u jsem několikrát narazila na "Máš posranej styl hudby". Fakt, lidi, co si o sobě myslíte?! Vy si myslíte, že když se to nelíbí vám, nebude to poslouchat nikdo? Vy si myslíte, že jste nějací papeži, kteří budou lidem říkat, co mají a nemají poslouchat?!
Když se mi líbí tvrdá hudba, BUDU ji poslouchat, a žádnej blbeček mi v tom nezabrání!

αηiмє ♡ (。・ω・。)

Když je v naší třídě nějakej debil, kterej se uleje pokaždý, když se má psát, laskavě podobnýho debila nedělejte ze mě! Jo, jasně, Otome chybí jednou za uherák, a zrovna je na to písemku, za což já nemůžu, klidně mě ukřižujte. Nemůžu za to, že máme jet za ségrou zrovna, když se bude něco psát.
Já úplně nenávidím, když nějakej pi*us mě přivítá další den s tím "No jo, my jsme včera psali, a tobě se nechtělo,co?". To mám vždycky sto chutí po něm jebnout lavicí.
A navíc, když mi to řekne nějakej debilní šampónek, kterej o mně ví kulový! Neví, co poslouchám, neví jaký mám zájmy, ne, já jsem prostě debil, kterýmu se nechce psát test. To snad není pravda.
Hlavně že ten dotyčnej je v palici úplně vymrdanej, dostává jen za 5 a chybí furt.
Že jsem měla ve čtvrtek horečku, a v pátek jsem šla kvůli fyzice do školy, protože mi vycházelo 3-4, abych si to opravila, to už nikoho nezajímá.


A co že mám akné? Snažím se, abych ho neměla a podobně. Ale ne, lidi budou pořád do toho člověka jebat, že má pupínky na tváři. Uvědomují si vůbec ti zabedněnci, jak moc to člověka bolí?
Když řekne, ty máš akné, ty seš tlustá? Co když má ten člověk nějaký problém, v rodině, například, a nějaký akné je pro něho malicherná věc?
Lidi si to vůbec neuvědomují! A je hrozně málo lidí, kteří toho člověka chápou, kteří jsou alespoň trošku empatičtí!
Asi nikdy si nezkusili se vžít do toho druhého, jak by bylo jim na našem místě! To už asi nikdo neumí ..

× Je to váš život, a vy musíte zabránit tomu, aby vás někdo ovlivňoval, nebo vám nedej Bože něco nařizoval! ×


Výlev srdce Otome-chan

19. srpna 2013 v 8:28 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Tumblr

Ahojte :)
Tak jsem se rozhodla sem napsat článek, ikdyž je pozastaveno. Za 14 dní bych už články měla přidávat normálně, protože věřím, že bude o čem psát.
Včera jsem se dozvěděla, že v naší třídě je kurev nespočet. Ne, včera ne, věděla jsem to už dávno, ale včera se to potvrdilo.
Prostě, nikomu kolem mě se nedá věřit. A je naprosto pravdivý, že namyšlený držky, nikdy nezměníte. Pořád budou v hloubi duše takový namyšlený. Pořád a Navždy.
Byla jsem alespoň 3 roky řádná kráva, že jsem jim vždycky vyslepičila i to nejhlubší tajemství. Jenže oni to skoro pokaždý poštvali proti mě, a já byla vždycky ta nejhorší. Ne, že ona to řekla všem, ale já, která to řekla jedné.
Jednou jsem se totiž svěřila, že třídní děvka mi jaksi omylem bere kámošku no. A svěřila jsem se té největší slepici. Dělala jsem s ní nespočet referátů a projektů, ale věřit se jí prostě nedá.
Ona to řekla dalším dvěma, a to včetně té třídní děvce. Pěkný ne?
Prostě, ať si říká kdo chce co chce, ženský tam neplněj kolektiv. Jó, jasně, myslete si o mně, že to je jen můj pocit (Z toho mě dokonce jedna obvinila). Polovina z vás si o mně teď bude myslet, jakou hraju chudinku, že mě nikdo nebere.
Ale víte co? Mě je to jedno. Myslete si o mně co chcete, nikomu můj názor cpát nebudu. Ale když už mě budete všichni pomlouvat, tak aspoň fakt za zádama.

Je mi to už fuk.


Ale abych to nebrala tak tragicky, jak mám ve zvyku, uklidnila jsem se tím, že jsem se poučila. A jsem na sebe pyšná, že jsem se poučila tak "brzo". Přece jen, na základku ještě nějakej ten rok chodit budu, tak aspoň že tak.

~

× Takže dámy, nečekejte, že se ode mě někdy něco dozvíte. Protože ty nervy, který jsem s váma zažila, to bylo sado maso. Už nikdy vám neřeknu, kdo se mi líbí, nebo co mě trápí. To už nikdy. Už nikdy víckrát nechci udělat tu chybu. ×

bloom of a red moon | via Tumblr

S Pánem Bohem

Vyhodnocení Třídění SB

9. srpna 2013 v 12:25 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  Vyhodnocení
Zapisovat se nemuseli moje Onee-chan a Pozastavené.

Zapsali se
Lucík
Tia & Bumbík
Goshida Rikyu :) a Baka Kamaru xD
Erbanka
magika
yemma-chan
Adrin
Misaki Kaoru

Nezapsali se
DirtyFoxx
Satsuki & Sasoa

× Nemažu nikoho ×


HP Anime

9. srpna 2013 v 12:18 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  Obrázky
Poznáte je všechny? ^^ :)

Rain ♥

5. srpna 2013 v 10:35 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Konnichiwa minna-san! ^^ :)
Včera byla bóuřka jak práse *____*
Opravdu velmi krásné počasí bylo :D
Bylo to mnohem lepší, než tyhle vedra -.-" Dneska zase praží T_____T
Gomen, že jsem dlouho nenapsala :)
Začala jsem se dívat na Kore wa zombie Desuka? :D takový záchvaty jsem ještě dlouho nechytala :D viděli jsme tohle anime? ^^

Přeji vám spoustu zážitků, užívejte si ty poslední 3 TÝDNY O.O" my zítra jedeme nakupovat nové věci, ale myslím, že nic moc extra nepotřebuju. Já tam nechcííí T____T

Vedro

2. srpna 2013 v 21:17 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Fúúú, bože, to je vedro -.-"
Včera jsem absolvovala svůj první pohřeb, což je fakt úžasný. Nebudu se vůbec zlobit, kdyby jsem se do té místnosti už vůbec nikdy nepodívala -.-"
Brr.
Mno, dneska jsem šla s kámoškou do města. Věřte tomu nebo ne - je měsíc prázdnin fuč, a já poprvé, šla někam ven. Není to krásné?
Pak jsem jela na chatu, na chvilku.
No. Paráda prostě. Vedro jak nevim kde. Už aby byl podzim, fakt :D

Zatím se mějte, a stále mějte na paměti, že probíhá třídění. Nerada bych o někoho přišla o.O"

Krmte, Arigato