×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Bestie tohoto světa

25. srpna 2013 v 19:21 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Nana eyess | via Tumblr

× Vidíš tu holku? Vypadá štastně, viď? Vypráví vtipy, směje se, užívá si a .. užírá se uvnitř. Je raněná. A unavená. Unavená z toho všeho, z toho, že není dost dobrá, unavená ze života. To vše prožívá vevnitř. Dělá, jakože je vše v pořádku a v noci pláče. A tak si všichni myslí, že je šťastná. Že nemá žádné problémy a její život je perfektní. Kdyby jenom znali pravdu ... ×

Ano, bohužel, takhle to už v životě chodí. Nespočet lidí v mém okolí nemá ani kousek empatie v těle. Nedokáží se do nikoho vcítit. Nesnaží se chápat, jak je tomu druhému.
Lidé si myslí, že když člověk řekne, že je mu blbě, nikdo mu nevěří. Můj případ, samozřejmě.
Jak jistě víte, často omdlívám. Ne často, poprvé to bylo, když mi bylo 9, pak až po třech letech. Ale teď? Teď je to několikrát do roka. Nebudu lhát, když řeknu, že mám o sebe strach. Žiji v domnění, že je to nízký tlak. Ale nízký tlak to není. Vím to i já, jen si to namlouvám.
Včera. Včera byl tak skvělý den, že jsem si nepřála, aby skončil. Slavili se tety a strejdy narozeniny. Všichni jsme poseděli, pak přijelo i víc lidí. Každý se bavil s každým. Ale ten den .. Mě se prostě udělalo blbě v sedě!
Nikdy se to nestalo. Včera poprvé. Vždycky to bylo z toho, že jsem dlouho stála, třeba. Ale v sedě?
Takže prostě .. Je tady ještě jedna možnost, a to bych si moc přála. Že málo piju. Takže - budu do sebe valit litry vody. Mě už nic jinýho nezbývá, nemám žádnou možnost. To je to nejhorší. Ale pokud i přesto mi bude někdy blbě. Musím k doktorce.
Vím to.

Je to neuvěřitelné. Vím, že někteří lidé simulují, nebo si furt stěžují a litují se, aby byli středem pozornosti .. Ale já taková nejsem, a očekávám, že spolužáci například, mi budou věřit. Ale mýlím se. Už to vím. Nemá cenu to vůbec říkat nahlas, protože to je zbytečný.
V tomhle životě se o sebe člověk musí postarat sám. Ale co když pak bude pozdě? Co když potom tihle lidé, kteří se starají jen o sebe, zaviní smrt člověka?

Víte, co je ale nejhorší? Že oni by si ani neuvědomili, že to zavinili!


Někomu umře někdo blízký, a je smutný. Jenže ti "přátelé" vás pak začnou pomlouvat, že jsme blbý, že se s nikým nebavíte.
Člověk nemůže být jen šťastný! To prostě nejde.

× Nikto nepochopí to "čo cítite",
dokial to sám nezažije .. ×

Někomu nadáváte, že je tlustý. A on se pak začne třeba sebepoškozovat, nebo se z něj strane anorektik. Jedno nebo druhý ho dožene až tak, že se to bude muset řešit s psychologem. Tohle vážně chcete? Uvědomujete si, jak jste zkažení?! Zkažení a nechutní, dámy a pánové.

Miluju tyhle parchanty, kteří o tom člověku vědí velké hovno, a stejně ho odsuzují, nebo pomlouvají. Vy nevíte, jestli měl nebo neměl na výběr!

Zkuste se nad sebou doprdele zamyslet, že ubližujete ostatním.

Protrpěli jste si v životě bolest? O to budete silnější!

× Okolnosti nás vedú k tomu, že konáme tak, ako konáme.
Toto by sme mali mať vždy na pamäti predtým, než posudzujeme činy druhých. ×
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yemma yemma | E-mail | Web | 27. srpna 2013 v 17:09 | Reagovat

Lidi mě dovedli k tomu že jsem se sebepoškozovala vážně moc a moc a byla jsem na tom závislá... nikdo to nevěděl... musíš to brát tak že tenhle život žiješ ty ne nikdo jiný, do tohohle života si nesmíš nechat kecat a musíš bojovat... většinou sama... sem tam se najde osoba co tě podrží co ti pomůže a to sou pak ti nejlepší přátelé na světě... prostě se nesmíš nechat srážet na zem nesmíš si to nechat vtlouct do hlavy... jinak řečeno podtrhnuto musí ti to bejt u zadku... :D

2 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 29. srpna 2013 v 16:42 | Reagovat

Ten popis vystihol mňa... ja už ani nechcem aby ma ľudia pochopili, nikdy ma nechápali, tak načo chcieť.. mne koľko krát bolo zle a dokonca aj učiteľka povedala, že nech nesimulujem, ako načo by som mala simulovať takú vážnu vec -.- debilita ľudí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Krmte, Arigato