×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

"Bože ta je tlustá" "Jojo, chybí zrovna na písemku!"

20. srpna 2013 v 9:59 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary

Včera na FB na mě zase vyskočila podobná číčovinka. Nemám ráda tyto obrázky.
Schválně jsem si přečetla komentáře, hlavně mě zajímali od kluků. Samozřejmě, že snad víc jak polovina napsala, že nejlepší je prostě trojka.
Ale jedna děvčica to v komentáři vystihla, když napsala, že kluci napíší 3, ale ohlížejí se za 1. Vím to z vlastní zkušenosti - oni se po té trojce fakt podívají, ale jen proto, aby se zasmáli.
Pochybuji o tom, že by nějaký kluk z naší třídy, nebo z jiné, dal 3.
Jsem mezi 2-3, a je mi to docela jedno. Jednou jsem se pokoušela hubnout, ale pak jsem si řekla, že když budu mít tuhle váhu co mám, ne větší, taky můžu žít. A! Mám tuhle váhu už měsíc, a jsem spokojená.
Pochybuju o tom, že by se nějakýmu klukovi ze základky líbila trojka. Fakt. Na střední budiž, ale na základce málokomu.


Tyto obrázky taky nenávidím. Kurva, každýmu se snad líbí něco jinýho, ne? Jenže toto, když inteligentní člověk napíše do komentáře k tomu obrázku, začnou vám nadávat do Bilieberek nebo jak se to píše -.-"
Biebra jsem nikdy neposlouchala, nelíbí se mi a příjde mi namyšlený. Ale nikomu to nevnucuju, popřípadně nikomu nenadávám, když se někomu líbí!
Na Ask-u jsem několikrát narazila na "Máš posranej styl hudby". Fakt, lidi, co si o sobě myslíte?! Vy si myslíte, že když se to nelíbí vám, nebude to poslouchat nikdo? Vy si myslíte, že jste nějací papeži, kteří budou lidem říkat, co mají a nemají poslouchat?!
Když se mi líbí tvrdá hudba, BUDU ji poslouchat, a žádnej blbeček mi v tom nezabrání!

αηiмє ♡ (。・ω・。)

Když je v naší třídě nějakej debil, kterej se uleje pokaždý, když se má psát, laskavě podobnýho debila nedělejte ze mě! Jo, jasně, Otome chybí jednou za uherák, a zrovna je na to písemku, za což já nemůžu, klidně mě ukřižujte. Nemůžu za to, že máme jet za ségrou zrovna, když se bude něco psát.
Já úplně nenávidím, když nějakej pi*us mě přivítá další den s tím "No jo, my jsme včera psali, a tobě se nechtělo,co?". To mám vždycky sto chutí po něm jebnout lavicí.
A navíc, když mi to řekne nějakej debilní šampónek, kterej o mně ví kulový! Neví, co poslouchám, neví jaký mám zájmy, ne, já jsem prostě debil, kterýmu se nechce psát test. To snad není pravda.
Hlavně že ten dotyčnej je v palici úplně vymrdanej, dostává jen za 5 a chybí furt.
Že jsem měla ve čtvrtek horečku, a v pátek jsem šla kvůli fyzice do školy, protože mi vycházelo 3-4, abych si to opravila, to už nikoho nezajímá.


A co že mám akné? Snažím se, abych ho neměla a podobně. Ale ne, lidi budou pořád do toho člověka jebat, že má pupínky na tváři. Uvědomují si vůbec ti zabedněnci, jak moc to člověka bolí?
Když řekne, ty máš akné, ty seš tlustá? Co když má ten člověk nějaký problém, v rodině, například, a nějaký akné je pro něho malicherná věc?
Lidi si to vůbec neuvědomují! A je hrozně málo lidí, kteří toho člověka chápou, kteří jsou alespoň trošku empatičtí!
Asi nikdy si nezkusili se vžít do toho druhého, jak by bylo jim na našem místě! To už asi nikdo neumí ..

× Je to váš život, a vy musíte zabránit tomu, aby vás někdo ovlivňoval, nebo vám nedej Bože něco nařizoval! ×

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 20. srpna 2013 v 10:07 | Reagovat

veľmi sa mi páči tvoj článok, súhlasím

2 Otome Chevalier Blanc ℓα Fere Otome Chevalier Blanc ℓα Fere | E-mail | Web | 20. srpna 2013 v 10:18 | Reagovat

[1]: Děkuji ^^

3 Siky Siky | Web | 20. srpna 2013 v 12:50 | Reagovat

Samozřejmě, že je nejlepší trojka, aspoň je za co chytnout. xD Bože, to vyznělo úchylně. xD
Nehledě na to, že rozhodně není tlustá, je prostě zdravá. A vůbec, proč lidi tak řeší, jaký kdo je??? Každý je nějaký. A není důležitý vzhled, ale srdce. Vnitřní krása je vždycky důležitější, než ta vnější. Tak. Domluvila jsem. xD

Jo, takové y řeči typu - "Klári, ty ses zas ulila, že?" - jsem na střední taky zažívala. Don't care. Bylo mi jedno, co si o mě myslí spolužáci. Jakoby oni nikdy nechyběli. xD

4 Otome Chevalier Blanc ℓα Fere Otome Chevalier Blanc ℓα Fere | E-mail | Web | 20. srpna 2013 v 13:31 | Reagovat

[3]: No jo, ale bohužel v dnešní době se na vnitřní krásu dlabe, takže je nejdůležitější, jak ten člověk vypadá -.-" Demence tohoto světa, fakt :D

5 misaki-kaoru misaki-kaoru | Web | 20. srpna 2013 v 15:25 | Reagovat

Nádherný článek, se vším souhlasím. Vlastně já na škole zažívám něco podobného. Spolužáci jsou zvyklí, že jsem ta 'šprtka' třídy a když zrovna dostanu nějakou horší známku, hned mi nadávají "Podívej jak tě ten počítač kazí" "Ty ses nějak změnila, ne?"

Potom ten první obrázek, taky už jsem ho několikrát viděla a mám na to stejný názor. Úplně slyším naše kluky ve třídě, který by trojce nadávali do tlusťochů. Já osobně mám postavu podobnou trojce, ale nikdy jsem se za to nestyděla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Krmte, Arigato