×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Výlev srdce Otome-chan

19. srpna 2013 v 8:28 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Tumblr

Ahojte :)
Tak jsem se rozhodla sem napsat článek, ikdyž je pozastaveno. Za 14 dní bych už články měla přidávat normálně, protože věřím, že bude o čem psát.
Včera jsem se dozvěděla, že v naší třídě je kurev nespočet. Ne, včera ne, věděla jsem to už dávno, ale včera se to potvrdilo.
Prostě, nikomu kolem mě se nedá věřit. A je naprosto pravdivý, že namyšlený držky, nikdy nezměníte. Pořád budou v hloubi duše takový namyšlený. Pořád a Navždy.
Byla jsem alespoň 3 roky řádná kráva, že jsem jim vždycky vyslepičila i to nejhlubší tajemství. Jenže oni to skoro pokaždý poštvali proti mě, a já byla vždycky ta nejhorší. Ne, že ona to řekla všem, ale já, která to řekla jedné.
Jednou jsem se totiž svěřila, že třídní děvka mi jaksi omylem bere kámošku no. A svěřila jsem se té největší slepici. Dělala jsem s ní nespočet referátů a projektů, ale věřit se jí prostě nedá.
Ona to řekla dalším dvěma, a to včetně té třídní děvce. Pěkný ne?
Prostě, ať si říká kdo chce co chce, ženský tam neplněj kolektiv. Jó, jasně, myslete si o mně, že to je jen můj pocit (Z toho mě dokonce jedna obvinila). Polovina z vás si o mně teď bude myslet, jakou hraju chudinku, že mě nikdo nebere.
Ale víte co? Mě je to jedno. Myslete si o mně co chcete, nikomu můj názor cpát nebudu. Ale když už mě budete všichni pomlouvat, tak aspoň fakt za zádama.

Je mi to už fuk.


Ale abych to nebrala tak tragicky, jak mám ve zvyku, uklidnila jsem se tím, že jsem se poučila. A jsem na sebe pyšná, že jsem se poučila tak "brzo". Přece jen, na základku ještě nějakej ten rok chodit budu, tak aspoň že tak.

~

× Takže dámy, nečekejte, že se ode mě někdy něco dozvíte. Protože ty nervy, který jsem s váma zažila, to bylo sado maso. Už nikdy vám neřeknu, kdo se mi líbí, nebo co mě trápí. To už nikdy. Už nikdy víckrát nechci udělat tu chybu. ×

bloom of a red moon | via Tumblr

S Pánem Bohem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yumi Yumi | Web | 19. srpna 2013 v 20:33 | Reagovat

Ahoj, četla jsem si, že takovéhle komenty nemáš zrovna v lásce. Ale chci ti to napsat. Ano, tvůj blog sleduju už dýl a miluju jak píšeš. A chtěla jsem udělat blog pro otaku, kde najdou všechno pohromadě. Zbívá mi najít nějaké bezvadné otaku, co by tam psali (a taky ještě přiat pár rubrik). Byla bych ráda, kdyby jsi tam psala. A promiň, že to sem píšu. Nemusíš na to reagovat a klidně ten koment hned smaž. ;)

2 Otome Chevalier Blanc ℓα Fere Otome Chevalier Blanc ℓα Fere | E-mail | Web | 19. srpna 2013 v 21:04 | Reagovat

[1]: "miluju jak píšeš" no ty vole, děvče, řeknu ti, že to je asi to nejlepší, co mi za poslední dobu někdo řekl :D :D
Musím přiznat, že mě to fakt zaskočilo O.o" Podobnou nabídku jsem nikdy nedostala :D
No, každopádně nevím, jestli pro tebe budu mít dobrou zprávu, protože sama přemýšlím co s tímhle blogem. Chápu to tak, že bych tam pár článků psát musela.  A to si nejsem zrovna jistá, jestli bych to zvládla :/
Každopádně díky, a možná za pár let tam psát budu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Krmte, Arigato