×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí ..

3. září 2013 v 21:30 | Otome Chevalier Blanc ℓα Fere |  My diary
Ahoj! :3

Neměla jsem v plánu sem dneska psát, ale předchvilkou jsem se dívala na obědy na příští týden a přemýšlela, na kdy si dám dvojku, tak jsem si na vás vzpomněla :)
Dnešní den byl vcelku klidný, ale první hodinu jsem řešila dilema, jak se mám zařadit, respektive, s kým se bavit.
Tak jsem se tak různě snažila no :D
Mno, když se otevřela třída, všichni vtrhli do třídy, a málem se všichni pozabíjeli o místa. Já si sedla jako minule, z obou stran mám stejné sousedky.
Přede mnou a za mnou ovšem proběhla změna, tak uvidíme. Jsem každopádně ráda, jak to dopadlo. Všechny bárbíny jsou na druhé straně třídy, jednu mám sice zamnou šikmo doleva, ale snad tam moc vadit nebude.

Rozvrh - katastrofa. To je jediná věc, kterou bych vytkla na samém začátku tohoto roku. V úterý máme 9 hodin, což jsme nikdy neměli. Nikdy jsem nebyla tak dlouho ve škole, ale tak dobrý no. Další věc, vyrazilo mi dech to, že chemie s fyzikou je 2x týdně. Jindy jsme měli fyziku jednou, a teď dvakrát -.-"
Průser, že fyzika a chemie je ve středu nebo ve čtvrtek -teď nevím- ve stejnej den. Takže se musím úplně přepnout, jiný vzorečky a tak.
Raději nechci vědět, jak to "přepínání" budu zvládat.

Teď jsem si přečetla, co jsem napsala do Nadpisu, takže k věci - prostě, jeden spolužák přišel úplně poslední, a všechny místa už byli zabrané, na něho zbyli jen dvě ve předu. 15 minut hustil do spolužáka, aby se prohodili. On furt ne, ne. Tak teda ten první to vyřešil tak, že zavolal našeho bývalého spolužáka -který propadl- a oni toho druhýho vzali i se židlí a dali ho do první lavice :D
Takže sedí předemnou, a ten druhý za mnou :D

Volná lavice, ano, čtete dobře. V našem kumbále se fakt našla lavice navíc, protože, držte se, ten debil z vyššího sice propadl, ale šel do Béčka!!! Juhů! :D

Se skříňkama je taky spokojenost, jsou na pěkném místě. Nemáme je podle abecedy, což je fajn. Stejně jsem druhá, tak jako tak :D

>>> Jo, teď jsem si vzpomněla, panebože *chytne se za srdce* víte, koho máme z těláku? No jasně že paní Satanovou. No ty vole. A ještě k tomu ji máme i ze zemáku a přirodopisu. No potěš koště. <<<

Takže já doufám, že jste taky celkem spokojení, až na pár "maličkostí" :D ale tak, ne vždy to výjde na 100% skvěle, tak už to prostě je ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shizu-chan Shizu-chan | Web | 4. září 2013 v 9:47 | Reagovat

Taky teď sedím tak, kde jsem seděla minulej rok xD děcka taky xD je to tak asi nejlepší, holt síla zbyku x'D
je dobrý, že do nás tady učitelé nehustí, jak si sednout a nepřikazují nám, s kým si sednout xD

Ten rozvrh ti vůbec nezávidím, my v devítce taky měli 9 hodin a doma jsem byla kolem 17:00 -w-" šílené -w-" takže gambatte!!

Jinak to musel být fakt dobrej den x'D

a učitelka Satanová? OO" to se jako fakt tak jmenuje, nebo je to přezdívka? x'D

2 Otome Chevalier Blanc ℓα Fere Otome Chevalier Blanc ℓα Fere | E-mail | Web | 4. září 2013 v 19:39 | Reagovat

[1]: Přezdívka :D :D ale fakt by se k ní hodilo spíše "Satanová" :D

3 misaki-kaoru misaki-kaoru | Web | 4. září 2013 v 19:41 | Reagovat

Paní Satanová xDD Ale my jsme taky takovou měla, teď 'bohužel' odešla do důchodu a my jsme dostali takovýho mladýho učitele.

4 Adolfexold Adolfexold | E-mail | Web | 9. října 2018 v 5:08 | Reagovat

Compression  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  moelle  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-generique-en-pharmacie/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Krmte, Arigato