×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

Říjen 2013

† the end †

8. října 2013 v 20:17 | × Otome Chevalier Blanc ℓα Fere × |  Oznámení

Ehm ..
Jak bych začala.
Mno, prostě a jednoduše, nevím, co mám tady s tím vším dělat. Zjistila jsem, že zrušit definitivně blog nechci, to by bylo nad moje síly. Nemám na to.
Může se stát, že budu chtít začít znovu psát, ale nebudu mít kam. A vyhrabat se na vysokou návštěvnost a podobné, je fakt těžké. Kdo nezažil, neví.
Nejde o čas, jde o to, že se mi nechce. Je hodně věcí, které bych chtěla vypustit do světa. Ale neudělám to. Raději to budu držet v sobě - všechnu bolest, myšlenky.
Psaní mi jednu dobu strašně pomáhalo, psala jsem si i deník, kde jsou jasně popsané moje výkyvy nálad. Přestalo to - nechci to zakřiknout, ale je to fakt lepší. Nevím, jak moc jsem změnila svoje myšlení, ale myslím, že jsem se o hodně posunula dál.

Chci poděkovat všem mým Spřáteleným Blogům, že sem chodili a komentovali moje články. Děkuju Vám, byli jsme většinou mou radostí. Hrozně moc mě těšili Vaše komentáře. Chodila jsem k Vám ráda, protože jsem se dozvěděla spoustu věcí. Vaše články mi dokázaly zvednout náladu.
Hmm .. v listopadu by můj blog slavil 3 roky. 3 roky .. Je to hrozně dlouhá doba, a opravdu hodně věcí se změnilo.
Naše třída je starší, všichni jdeme dál, a za chvíli se naše cesty rozejdou. Každý půjdeme dál svou cestou sám.

× Díky Vám za krásnou návštěvnost 17 743. Hnaly jste mě dál - napsala jsem 1 314 článků. ×

Fakt Vám všem děkuju.
Ty 3 roky jste byli náplní mého života. Vykecávala jsem se Vám. Vy jste na to reagovali. Napsali, jestli jste zažili něco podobného. Nad každým komentářem jsem se usmívala, protože jsem byla ráda, že o mně někdo ví.

Díky

Za otome.blog.cz
napsala × Otome Chevalier Blanc ℓα Fere ×

Krmte, Arigato