×
× Při kopírování uveďte zdroj !! ×
×

"Jestliže nebudeme vzpomínat, budou naše vzpomínky postupně mizet"

Novinky:

Zrušeno
○ 6. listopadu 2010 - 8. října 2013 ○

× Arigato gozaimas ×

Aktivní budu stále TADY, nebo na mém e-mailu.

My diary

"Dobrý den, nechcete přispět na ... "

29. května 2013 v 19:47 | Otome
Tumblr_mjcara2nck1s1kbtlo1_500_large
Tak takhle nějak to dneska vypadalo.
Naše třída dostala nabídku přímo od ředitele, jestli nechceme ve městě takhle sbírat prachy od lidí.Samozřejmě všichni žhavě kývali.Přes pátek a pondělí nás informoval a podobně.
Dneska, aneb den D.
Učili jsme se první dvě hodiny, další dvě hodiny jsme měli přednášku o zdravé stravě a zbytek + hodinu navíc jsme byli ve městě.
Takže po čtvrté hodiny, ten, kdo chodí na oběd, se šel nažrat.Měli jsme sraz na parkovišti.Nás odvezl chlapík, kterej s námi měl tu přednášku + v pátek je "velitel" akce školy temenická pouť.
Odvezl nás k finančáku se dvěma kámoškama.Ostatní skupinky se rozjeli po městě s naší třídní, ředitelem a školníkem.Po městě jsme chodili tedy asi tři hodiny, potkávali jsme jiné skupinky .. ke konci jsme už šli všichni společně.
Mno. Přijel říďa se svým fárem kolem třetí, do auta nasedalo asi 5 lidí.Kdo už chtěl jít domů, tak šel. Tak nás tam čekalo asi ještě 7.
Po 10 minutách přijel, všichni jsme se nahrnuli k jeho autu a hádali se, kdo se povozí.Nakonec ale na nás začal troubit Jaroušek, školník, tak jsme honem přispěchali k němu.Jeho auto bylo poněkud zdevastované - spolužák, kámoška a já jsme nasedali dozadu, ale jedněma dveřma :D .. ty druhý měl totiž nějak divný, prostě mu tam chyběl kryt a vyčuhovali tam různý hadičky a tak :D
Mno, prostě. Sranda jak sviňa, já se tam s kámoškou kroutila smíchy. Nejen kvůli těm dveřím, ale kvůli tomu, že Jaroušek na to dupl, až za náma musel vidět prach, my jsme se úplně připlpli na sedadla pod tím tlakem :D
Prostě sranda.
Otome

Davaj, graj

26. května 2013 v 18:53 | Otome
Large
Dá se říct, že jsem dneska vyloženě happy.
Včera jsem byla na kácení májky, mno, chodilo tam tolik sexy kluků, že to byl pro mě hotový ráj.Jela jsem tam s taťkou, a než jsme jeli, říkali jsme si, že tam budeme tak maximálně 10 minut .. ale z deseti minut se nakonec vyklubali 3 hodiny :D
Sice mi byla zima a tak, ale bylo to fajné .. :D
Dneska jsem byla doma, protože tento víkend stojí za pendrek :/
Zítra nejspíš nic nepíšeme (!) což je hotový zázrak.V úterý je divadlo, a ve středu naše třída bude chodit po městě a sbírat prachy od lidí.
Že by z toho měl někdo z naší třídy radost, to se říct nedá. A propos .. kurvadrát :D .. teď mi došlo, že ve středu máme psát test ze zemáku .. ale to nějakým způsobem padá .. protože ve středu budeme pryč .. snad nám to nedá zítra :D

A tady vám dávám jednu krásu :

Podívejme se kruté pravdě do očí

23. května 2013 v 20:15 | Otome
Large
Zduř!
Ač nerada, musím začít špatnou zprávou - to jest, že anime je pro mě čím dál víc tabu.Ale já stejně věřím, že až v spnu nebudu mít co dělat, budu se čumět na anime.To mi věřte :D
Stále mě nenapadá, o čem bych to vlastně měla psát.Až budu starší, budu vám sem psát zápisky z mého cestovatelského života (aneb odmalička věří, že jednou procestuje svět).
Musím dodělat tento ročník, ať se mi to líbí, nebo ne.
Mám hrůzu z dalšího roku, protože stále víc a víc tuším, že ze mě bude šprtka.Mám hrůzu z toho, že se budu před každou písemkou nervovat, mám hrůzu z toho, že se budu učit každý den, kdyby byla náhodou přepadovka.
Ale stále mě pohání kupředu ten pocit, že kdyby se mi podařilo naprostý minimum dvojek, nebudou to jen peníze a čokoláda, například.
Hai, musíte si ťukat na čelo, ale berte to jako moji motivaci a inspiraci, aneb něco, co mě pohání jako turbořezy v prdeli.

"Čum na ty kozy pi*o!"

22. května 2013 v 20:13 | Otome
Large
Čau lidi
Tak po včerejší pětce jsem domů přiskákala s trojkou, takže mi celkem docela dost hrozí trojec ze zemáku.
Včera jsem se dozvěděla zprávu, po které jsem začala skákat kilometry do vzduchu, bohužel ne radostí. Odedneška za 14 dní jdu totiž na rentgen. Zad.
Vidíte tu děvenku na obrázku, která čučí někam ven, má úžasné vlasy a super brýle, které jí skvěle pasují ?
Je fakt krásná.

Dneska v občance poslední hodinu pět minut před zvoněním třídní řekla, ať si kluci zbalej.Ženský čekali, že se třeba spletla, ale ona dál seděla, takže jsme seděli.
Prostě, na jednu spolužačku, že ona asi ví .. a ona že jo, a řekla jméno zmetka. (choděj spolu)
A třídní na to že jo, to držení za ruce.
Pif paf ne, čumíme. A pak na nás všechny, že se začíná sledovat, co že to vlastně nosíme za hadry.A pak na bárbínku, která poslední týden nosí vystřih po pupík ( deváťáci čumí, zmetek fotí ) - že hlavně na ni jsou stížnosti.
Pak nás propustila, a na obědě jsme se bavili, a všechny jsme se shodli v tom, že bude říkat, jedině s ochranou a hrozit prstem.
Bárbínka, velitelka všech nán, která v hodinách hraje upe největší chudinku, a o přestávce se postaví na lavici, a křičí po nás, že má nové boty, se na obědě rozjela, a začala nadávat na třídní, že je největší kráva pod sluncem.
Adie ~

Chci už další ročník .. vysvobození ..

20. května 2013 v 20:30 | Otome
Large
"Piče"
"Do piči"
"Kurva"
"Sakra"
Do pičííííí"

aneb dnešní hodina matiky .. smutné, že ? Ano, z mé nejoblíbenější učitelky se stala zrůda.
Víte co ? V pátek nám zadala asi 10 cvičení, že máme vypočítat, že si to pak vybere, a podívá se, jak to chápeme.Dneska přilítla, začala po nás strašně křičet, že nic neumíme, jenom děláme bordel .. "Rozdejte si prověrkové sešity" .. mě spadla brada, hned sem vyhrabala vzorečky a rychle je prolítla, no, stejně mi to bylo k hovnu ..
Prostě, na tabuli se rozzářilo cvičení, A a B, já byla B .. mno .. prostě, všichni ze sebe začali chrlit sprostý slova.
Pak jsme se vlastně shodli na tom, že je to pěkná svině.Takže s jistotou můžu říct, že mám za 5.Mamce jsem to řekla asi před hodinou, no, prostě sem se neudržela, protože tenhle ročník je na mě moc :X
To je jedno. No prostě, mám za 5.
Kdákat o tom, že mě zklamala, tu nebudu.

18.5.

18. května 2013 v 14:28 | Otome
Konnichiwa!
Poslušně hlásím, že žiju. Bohužel, téma na článek mě nenapadá, takže sem píšu nic :D
Ale mám dobrou zprávu - konečně se mi po půl roce podařilo najít někoho, s kým fakt běhám :D Takže pokud jste na tom podobně, nezoufejte, určitě se někdo najde :)
Další věc je, že Miluška už je docela v pohodě, ale probíráme fakt ultramegahustě těžký učivo. Až z toho budeme psát test, bude to hustý o.O"
Dneska bych měla mít asi od šesti byt pro sebe, což je fajn :D
Takže se mějte, já právě teď půjdu oběhnout.
Bye ^^~

14.5. - Praha

14. května 2013 v 21:14 | Otome
Large
Konbanwa ^^
Takže, dnešní výlet jsme úspěšně zvládli :) Na začátku, když jsme přestupovali ze Zábřeha na Prahu, kámoš málem spadl pod vlak -.-"
On totiž nastupoval do vlaku, jenže mu to podjelo, a začal vyset mezi nástupištěm a vlakem :D Rozříznul si při tom koleno, ale naštěstí to nebylo moc vážný.Mno, byl to fakt super pohled na vašeho stoletého spolužáka, jak vysí nad kolejema -_-
Viděli jsme Pražský hrad a podobně, jedna učitelka s námi byla navíc .. ona Prahu miluje, takže povídala, povídala :D
Pak jsme měli skoro dvou hodinový rozchod.Víte co, byla jsem se třema spolužačkama.Ujetina na hadry.My jsme prostě museli jít do nejdražšího obchodu široko daleko :D
Já se samozřejmě dívala do stropu, ti tři tam hekali nad cenou :D
Ale pak jsme si tam koupila náramek :) .. tak jsme furt lozili a lozili .. ceny strašný, přesně jak sem předpokládala :D .. šli jsme do Mc kde sem si dala s kámoškou hranolky na půl.Chtěli jsme malý s tatarkou, mno, fakt byli malý.V Olomouci jsem si jednou koupila malý, a to by byli v Praze střední.
Prostě konec, do toho nejdražšího jsme se vrátili ještě 3x, pak jsme prolízali úplně zbytečně jiný obchody.Nedostali jsme se k tomu na tom koni (sraz na Václaváku), takže blbý.
A víte, co jsme pak zjistili? Že ty nejlepší náramky a podobně jsou na nádraží v Praze.Na Václaáku ani hovno, a to nádraží ? My jsme tam hekali nad těma úžasnýma věcma, nakonec jsem si oddnesla další náramek.Ale nejraději bych koupila všechno >.<

Vlak tam - seděli jsme v kupé, ale byl tam nějakej chlap, ale naštěstí se díval na film na notebooku, takže pohoda.Jenže asi po hodině tam přišla šíleně smradlavá starší ženská (ona fakt strašně smrděla) a sedla si k nám.Nálada byla rázem někde.Chtěli jsme to kupé zavřít ( když přišla, úplně s něma trhla jak je otvírala ), jenže ona, že máme nechat otevřený.Mno, by jsme úplně čuměli, a dělali na sebe otrávený ksichty.
Pak ten chlap odešel, a přišla další ženská, mno, s tou už se dalo sem tam normálně mluvit.

Vlak zpět - nebyli kupé, ale bylo to dobrý.Jenom na začátku tam byla nějaká ženská, ale četla si, takže si nás nevšímala.Pak odešla, a seděli jsme tam 4 holky.

Bylo to dobré, fakt hodně, ale nejvíc mě štve, že jsem na tom nádraží toho nekoupila víc .. jenže učitelka nás hnala, že by nám to ujelo :/

Zítra vstávám zase kolem páté, protože se musím naučit matiku a zemák .. Musím to zítra vydržet dvě první hodiny, pak už budou klidný.Tak mi držte palce !

13.5.

13. května 2013 v 17:40 | Otome
Large
Gomen, že jsem píšu po víkendu, ale o víkendu se nic psát nedalo.Jen to, že jsme byli v Olomouci, kam poté přijeli Petr Rychlý a Ivan Vodochodský ^^
Dneska jsme ani anglinu neměli, protože třídní řešila zítřejší Prahu.Bus nám jede v 5:50, což je fakt super :D
Byla jsem běhat! Ale zase s úplně jiným člověkem xD
Mnó nic .. co ještě říct .. Asi jen, že Miluška je stále protivná -_-" .. ve středu píšeme z matiky, fakt dík!
Takže budeme psát z matiky a zemáku.Můžou taky do prdele brát ohledy na to, že budeme až do sedmi pryč, ne ?!
Mimochodem, paní Satanová, nebo zeměpisářka, mi šlohla červenou propisku.Na začátku hodiny se ptala, jestli ji někdo nemá, a měla sem ji jen já, tak si ji vzala, a opravovala tam s ní písemky.My jsme mezitím psali test.Mno, jenže mě to na konci hodiny úplně vypadlo, a hle - propiska je v prdeli.

Město ^^

10. května 2013 v 20:36 | Otome
Large
Kdybyste to nevěděli, fakt už je květen, což znamená, že moc času do prázdnin nám nezbývá o.o
Aneb vůbec nevím, co s tím .. :D Musím se naučit spoustu předmětů, protože teď bude písemek jak nasratých + do toho píšeme v pondělí a ve středu zemák, a to je blbý, protože v úterý se jede do Prahy a já nevím, jak se mám naučit na středu .. což je fakt hodně blbý, protože pak hrozí, že dostanou blbou známku .. což je opravdu fakt hodně blbý, protože pak bude doma průser ..

ALE KUŠ ! Zakázala jsem si přemýšlet o škole v době prázdnin :D
Dneska se bejzbol nekonal, nikdo neví proč o.O
Šli jsme ale do toho města :D Podařilo se mi jednu cestu obsadit tak, že půjdeme pěšky ^^ Takže jsme řekli, že půjdeme pěšky cestu do města, z města pak busem.
Takže 2 nebo 3 hodinky jsme nakupovali, no, pak jsme vyrazili na Majáles ^^ Hrála tam skupina Koblížci :D
Potkali jsme se tam asi s 10ti spolužáky xD takže jsme trsali, no, bylo tam pár bezdomovců o.O jeden tam potom chodil s rukou v kalhotech, což bylo fakt fajn :D
Bylo to bezva, vrátila jsem se asi před půl hodinou xD
Otome, dítě mejdanů :D

8.5.

8. května 2013 v 20:11 | Otome
Tumblr_lgyzi60v8c1qey8uso1_500_large
"Přeci by jsi nechtěla nosit korzet, ne?" zeptala se mě paní rehabilitační.
Ano! Vždycky se mi korzety líbily, jednou by jsem ho jistě chtěla zkusit.Vím, že to muselo být třeba pro hraběnky a podobné těžké, když se každý den navlíkali do korzetů, který jim tlačil všechny orgány v těle do jedné kuličky, ale stejně mě jejich účinek nepřestával fascinovat.
A v šatech jak pěkně vypadají! Krásně vám vytvarují postavu ..
"Ne, jasně že ne" odpovím místo toho.

Zdravím vás!
Zítra a v pátek máme ředitelské volno, co je fajn.Co bude zítra s tím debilním během nevím, jít se mi s ní už fakt nikam nechce.A jestli se mi sama neozve, bude to její problém.
V pátek mám domluvený bejzbol a poté město s kámoškou, takže doufám, že aspoň to výjde.

To by bylo tak všechno, vlastně jsem sem ani dneska napsat nic nechtěla, jen jsem prostě musela napsat útržek, když jsem šla poprvé na rehabilitace se zádama.Fakt jsem s tou odpovědí otálela, ale všimla jsem si jejího pohledu, tak jsem opravdu řekla, že ne.
Co už.Vysvětlovat někomu moji úchylku, to by bylo fakt moc .. :D"Já mám totiž kluka víš?!"

7. května 2013 v 16:05 | Otome
Large
Dámy a pánové, je mi z vás na blití.Nežijete v normálním světě, kde přátelství převládá, ba ne .. Žijete kdesi daleko, ve světě, kde je kluk bůh.
Aneb co?Tentokrát neodpadlo běhání kvůli mě, ale kvůli spolužačce.Proč, to si přečtěte v nadpise.Zatímco já jsem se snažila vecpat běhání do jiných dnů, ona zapomene.Včera jsme se bavili, že půjdeme ve čtvrtek běhat.A dneska?Dneska teda, co s tím bude dneska, a ona, že ne, že jde ven.A já teda, tak ve čtvrtek.A ona, ne, jdu ven.Tak v pátek jo ? A já ? Ne, v pátek jdu ven.A ona, tak nic.
Tak fakt nic.
Už delší dobu si všímám, že jak není po jejím, nafoukne držku.Jednou na obědě, jdeme ne, byla zabouchlá do Béčáka, a neustále mu lezla do prdele.Jsme na obědě, a rozhlížíme se po volným stole.Já jsem schválně sedla hned u prvního stolu, kterej byl volnej, ale paní milostivá chtěla být blíž tomu svému, tak na mě otráveným ksichtem, já chci jít tam.A víte co?Ve mě to tak vybublalo, že jsem po ní fakt zaječela, že to má blbý.Ona třískla tácem a byla nafouklá.Pak se s náma ani nerozloučila.
Jenže víte co?Tihle lidi mi můžou políbit prdel.
K první polovině článku, jo, jasně, beru, že má kluka.Ale chovat se arogantně jako dámička, to fakt nemusí.Ostatně, tak se chová i bez kluka.

Jak dopadla matika? Miluška to fakt oznámkovala.A víte co, mám za 3.Zase.
Fakt mě to začíná srát, chová se k nám jako ke kusu hadru.Fakt už to nekomentuju.

Chachá, a víte, jak dopadl tělocvik, který se rozebrala v minulém článku?
Měli jsme paní Satanovou.
Když sem to ráno přečetla na nástěnce, myslela jsem, že mě jebne.V těláku teda čekáme, a ona najednou z řevem, že máme jít na hřiště ven.Mě teda spadl balvan ze srdce, protože nehrozila vzdušná akrobacie, na kterou si potrpí (hai, tady paní totiž učí gymnastiku).
Běhali jsme 2 kolečka, pak byla rozcvička, a pak odporně nudný bejzbol (nechtějte po mě napsat to tak, jak se má :D).Druhou hodinu jsme ale naštěstí měli Jarouška, češtináře, a hráli jsme vybíjenou.A to bylo super, protože si s náma dokonce zahrál :D Je to borec všech borců :)

6.5. aneb Opět bez názvu

6. května 2013 v 19:50 | Otome
Large
Čaute ^^~
Učitelé jsou poslední dobou příjemní jako osina na prdeli o.O
Hlavně naše třídní a Miluška ..
Mno, představte si, že v češtině si mi opravdu podařilo vecpat se do trojky! No není to super ? Asi poprvé, kdy jsem já, ale i naši, rádi za trojku :D
A když sem to tak poslouchala, nebyli ani ty čtyřky, jako spíš pětky o.O"
To muselo i Jardovi dojít, že hold nás není schopen naučit.Nechci k němu být nespravedlivá, přeci jen, byl to on, kdo spolužáka zachránil před už stoletou šikanou.Bereme ho jako druhého třídního, protože s ním je aspoň fakt sranda :D
Miluška?Nad tou jen valím oči.Nemám tušení, jestli jsme ji nasrali my, nebo někdo jiný, každopádně, je to fakt děsný.Křičí po nás, rozdává poznámky, ze samostatné práce najednou udělá test, no nechápeme to ..

Chachá *mne si ruce* Víte co?Víte, jaká odporná havěť bude zítra u nás?Přeci naše krásné Béčko.Protože jsou závody, tak někteří si sbalili svých pár švestek a odjeli.A jelikož jich pár zůstalo, vecpou je k nám >.<
A víte co?Náš milej tělocvikář bude kde? V číči.Z čehož mám fakt "radost".Zatraceně, jakýho učitele budeme mít jako supla? Jestli to bude paní Satanová, tak skáču, lidi, skáču.Všem ukážu, že lítat se dá, byť jen na pár sekund :P :D
Mno .. Zítra by jsem měla jít podle všeho běhat, uvidíme, jak to dopadne.
Takže se mějte, mina ^^~

5.5.

5. května 2013 v 11:35 | Otome
LargeDnešní článek bude takřka o ničem :D
Za ty čtyři dny, co jsem tu nebyla, se nějak moc nestalo.Jen, že třídní po nás neustále křičí a začala nám vyhrožovat, že jestli viditelně nezlepšíme své chování, žádná Praha se nekoná.Vytkla nám, že jsme sprostí jak dlaždiči O.o"
Do Prahy se těším, a doufám, že nebudeme ve vlaku rozházení, ale bude to jako kupé.Fakt se nemůžu dočkat, až budu vstávat kolem 5-té ráno :D V 6 už musíme být na nádraží, a krásné tři hodinky pojedeme vlačíčkem .. :D musím se přežrat práškama, abych neriskovala, že se ve vlaku pozvracím :D
Kolem 19:00 je příjezd, a tak by mě zajímalo, jak se vlastně budu učit :D .. mno .. zajímavé to bude .. :D

Jinak, včera jsme byli u tety a spol., protože sestřenice slavila narozeniny .. :D jenže dospělácký řeči mě moc nebaví, zasedla sem k počítači.Pomalej jak něco, ale aspoň sem byla mimo dosah. :D
Takže tak .. :)
Víte, co nám řekl češtinář? Že ta katastrofa, dopadla následovně > 3 trojky, zbytek čtyřky, pětky .. v Béčku ? 1 jednička, zbytek čtyřky, pětky ..
Takže Bože, prosím, ať sem se vlezla aspoň do té trojky :D

Moje cesta do Moskvy

2. května 2013 v 19:40 | Otome
Tumblr_m6s8o8pb6l1r3y347o1_500_large
Aneb můj sen, o kterém nemám tušení, jestli se splní.
Dneska jsem se dozvěděla, že ženská, která donáší mamce avon, je z Ruska - do svých 12ti let žila v Rusku.No chápete to?Hned co jsem se to náhodně dozvěděla, už jsem se viděla v letadle a vedle mě strašně ukecaná ženská, která na mě mluví rusky. (ona fakt strašně žvaní :D)
Asi od včerejška šílím z Ruslany o.O" nehraje mi nic jinýho xD .. fakt krásné.Zjistila jsem, že hodně písniček od ní znám, nebo aspoň melodii.Neuvěřitelné ..

Mno, dneska jsme psali z češtiny test těžkej jako prase O.O pak řekl Béčákům další hodinu, že naše testy dopadli katastrofálně.Jeden Béčák nám to přišel hned říct :D
Obrázek "katastrofy" jistě vidíme :D
Jooj, bože -.-"

Zase nějaké to závažnější info

30. dubna 2013 v 19:58 | Otome
Large
Pane bože.
Tak jsem přemýšlela, a z hrůzou jsem zjistila, že je to více jak 2 měsíce, co jsem se nedívala na anime o.O"
A taky jsem zjistila, že o anime tady je zmínka párkrát za půl roku.A že vede My Diary.Ale to nemůže trvat věčně.
Takže prostě a jednoduše, potřebuju vymyslet nové téma blogu.Ne, anime se nechci pustit, samozřejmě budu dále pokračovat .. ale nevím jak dlouho, protože když nebudu sledovat nová, asi těžko můžu psát recenze,že ..
Zítra se jede na chatu, má být prý pěkně.V přírodě se pěkně přemýšlí, dámy a pánové, držte palce, ať něco vymyslím.

Ráno, bože ráno

30. dubna 2013 v 6:38 | Otome
Ohayo ^^~
Jop, čumím tady už asi hodinu :D Vstávala jsem kolem půl páté, protože sem nemohla usnout kvůli kašli o.O
Jeby, jeby, fakt :D
Včera jsem se dozvěděla, že máme i ve druhým pololetí odevzdat čtenářský deník :D No úžasný .. :D čtu moc moc ráda, ale psát o tom, to mě neba :/
Ty 2 hodiny, co jsem vzhůru, jsem klidně mohla věnovat učení, že .. :D takže ještě na tu půl hodinu, co budu čekat na kámošku, se budu učit ( ale já si chtěla číííííst .. :D )
Jinak, právě v tuhle chvíli nevím, jak je to s Hizaki.Doufám, že mi co nejdřív pošle mail o.O
Uvidíme :)
Takže se mějte, užijte si to ve škole.Já jdu pomalu ale jistě vstříc osmé hodině, protože hned první hodinu píšeme :D
Otome

29.4.

29. dubna 2013 v 16:43 | Otome
Large
Právě asi půl hodiny hledám na netu objemy a obsahy a povrchy a podobné sračky, bez kterých se prý v životě neobejdu.
Bohužel, po té půl hodině mi došlo, že lidé nedokáží dát na net normální tabulku, kde to všechno bude .. místo toho jakýsi a3 či co ..
Takže budu muset vyhrabat staré sešity :D
Dneska to bylo fakt úžasný, ze zemáku ani z dějáku jsme nepsali..V dějáku vtipná scénka, debil, si maluje do sešitu.Příjdě k němu Magistra, vezme ho, a začně po něm ječet a všem ukazuje jeho sešit.Pak si prohlíží jeho malůvky, vyvalí oči, nacpe mu ten sešit před nos a povídá

"Podívej!Piču tady dokonce máš!"

Mno, celá třída se dusila smíchy :D A já ještě víc, protože minulou hodinu sem toho debila pozorovala, a on nad tu krásnou malůvku napsal její jméno :D Štěstí, že ho pak zamazal, jinak by ji asi trefilo :D
Takže já jdu hledat ty převody a objemy :D
Bye :)

28.4.

28. dubna 2013 v 11:54 | Otome
Large
Hoj ! ^^~
Přináším vám zprávu, že Otome je opět nemocná ! :D
Tedy, nevím to jistě, možná je to z té blbé alergie.Uvidíme, co se z toho vyklube :D
Každopádně, zítra mě čeká pěkně těžkej den.Píšeme totiž ze zemáku a dějáku.Známka ze zemáku bude právě teď ta nejdůležitější .. :/
Známku z dějáku bych měla někde, jenže kámoška bude zítra chybět, takže budu sedět buď sama, nebo s někým jiným.A volnej je jedině kámoš, kterej propadá, takže mi moc nepomůže.
Nemám vůbec tušení, že na co píšem, a náladu na učení letopočtů taky nemám :D Hah, a teď mi vlastně došlo, že zítra píšeme i z angliny O.O"
Prokrista pána, no uvidíme :D 2 věci, které po vás budu chtít,je to, aby jste hlasovali v anketě + aby jste mi drželi palce.
Mějte se :)

Alergie

26. dubna 2013 v 17:03 | Otome
Large
Allo ! ^^
Dnes první hodinu s námi češtinář natáčel video pro facebookové fanoušky na FB - Silní bez násilí.Já jsem tam naštěstí nefigurovala :D
Po hodině nám řekl, že to pro něj byla příjemná hodina, a že se těší na príští rok, kde povedeme šk. časopis :)
Jinak, nějakým způsobem se u mě objevila alergie :D nemám tušení, jak se to mohlo stát ! :D
Šli jsme zase hrabat ty debilní větvičky z těch ještě debilnějších topolů na hřišti.Tentokrát v těláku s ředitelem.Mno, já tedy jdu, asi z 6 spolužačkama a hrabeme .. ale já jsem prostě začala šíleně pčikat, a furt, a furt a furt.Už jsem nevěděla, co mám dělat, slzeli mi oči .. děs.
Podařilo se mi to přežít, pak jsme šli na oběd a bylo to lepší.
Měli jsme už po třetí domluvený běhání, nechtěla jsem ho zase zrušit kvůli debilní alergie, že jo ..
Šla jsem tedy s kámoškou běhat, a naštěstí jsem pčikala jen asi pět krát.Byli jsme na cestě hodinu, myslím, že jsme dohromady běhali asi 30 minut.
Pak jdeme zase v úterý, pak v pátek, pak zase úterý, pak v pátek .. pak je tam Praha .. zatím to vidím dobře :)

25.4.

25. dubna 2013 v 20:49 | Otome
Large
Po sté se omlouvám, že sem poslední dobou moc nepíšu .. Gomene !!
Když to zrhnu, za ty tři nebo čtyři dny jsme dostali naše čtvtletní známky, Béčačka se cucmala s mým spolužákem, ve výtvarce jsem se dozvěděla spoustu věcí a už po druhé běhání nevyšlo.
Popořádku - čtvrtletní známky, hrůza.Ten debil mi dal z fyziky 3-4, a přitom mi vychází čistá trojka.Mamka křičela, že dostanu trojku, a to ještě v lepším případě.Chachá ..
Hai, můj spolužák (aneb ten debil, víte, koho myslím) chodí znovu s tou Béčačkou.Pokus číslo dva.Pamatuju, jak mi bylo, když si na to vzpomenu ..
Každopádně už je to asi půl rok co se to stalo, rok, co jsem za zakoukala a čtyři krásné měsíce, které si užívám :)
Ve výtvarce jsme měli zase supla, takže jsme šli zase ven - malovat portéty.Jelikož se tam kácely topoly, byl tam kravál.Učitelka nás zaměstnala tím, že budeme hrabat větvičky (ty, kteří nechtěli malovat).Seděla jsem na zemi ve svetříčku, s úsměvem na rtech a užívala si to krásné "ticho" :D Kolem mě pár spolužáků.Otome velmi vděčná za to, že mezi náma nebylo moc fiflen :D Bylo nás tam asi 7 a malovali se navzájem.Mno, pak přišla řeč na spolužačku, asi největší fiflenu z těch 7 lidí, ale ujde.Že ji nikdo nechce, a podobný kecy.Kámoš vedle mě jí řekl, že ji chce 5 kluků.A ona, že jí je má říct, a on, že to je tajný.
Šli jsme hrabat.
Já jsem se ocitla s hráběma v ruce sama v dálce - přišel za mnou ten kámoš.Řekl mi, že těch 5 lidí je ve skutečnosti 5 jeho smyslů.
Já málem dostala infarkt, protože naživo jsem v životě romantičnější věc neslyšela .. :D
Takže jsme to tam chvilku probírali .. nakonec z něho vylezlo, že si před pár lety řekl, že chce, aby ona byla jeho první. (hai, chce ji myslím asi 2 roky - před rokem jí na narozeniny přinesl růži a řetízek)
Věčná škoda, že ona jím pohrdá .. ale to by nebyl život, viďte .

Do not give up your dreams

22. dubna 2013 v 19:50 | Otome
Large
Usmála se na zářivě modrý náramek, na kterém bylo napsáno - Status: it's complicated.
Ano, její vztah s klukem byl složitý, a to víc než hodně.Nejenže ho už asi nikdy neuvidí, ale je taky o pár let starší, než ona.
Stále si v mysli přehrává ty okamžiky, kdy jsou spolu .. kdy se jí dotýká, a kdy ji má v náručí .. kdy jí do uší šeptá, že ji miluje .. a že ji nikdy nechce ztratit ..
Bála se, že už nikdy tenhle pocit nezažije .. tenhle volný, a přirozený pocit .. vždy, když se zamilovala do kluka, cítila se trapně, nemohla před ním ani jíst, protože se bála, jestli nevypadá blbě ..
Ale s ním ? S ním se cítila svá, na nic si nehrála, nezvyšovala hlas jen proto, aby si ji všiml .. on byl její druhé tělo ..
A pak otevře oči ..

... ze snu ...

sen, který je pro ni drogou .. vysvobozením ze světa .. zavře oči a vidí ho .. toho, kterého miluje, ale on ji ani nezná .. viděla ho jen jednou .. a ví, že už ho nikdy neuvidí .. nejenže bydlí na úplně druhém konci republiky ..

... je o pěkných pár let starší ...

a dnešní doba tohle nebere .. a i kdyby se lidí tvářili, že jim to přejí .. ve skrytu duše si o nich myslí bůhví co .. a tohle přeci nemůže vydržet .. když všichni kolem nich mají narážky ..
začnou se bát .. a uprchnou ..

.. od svých snů ..

Láska

21. dubna 2013 v 20:35 | Otome
Tumblr_m8vif5igrh1r64ot4o1_500_large
Přiznám se, že za půl roku sem nesčetkrát přemýšlela o jednom chlapci, který je o 5 let mladší.Jeho osud byl strašný.
Venku jsem s ním byla 2x, takže můžu tvrdit, že základní věci o něm znám.Jenže, když sem s ním a pár spolužákama byla venku, netušila jsem, že už ho nejspíš nikdy neuvidím.Netušil to nikdo.
Jeho matka brala dokonce drogy, otec chlastal.Měl 4 sourozence.Mimino, školkáčka, prvňáčka a druháčka.Matka byla pro všechny na sídlišti živým divadlem, když se je na hřišti snažili chytit.Strašně u toho křičela, nešetřila sprostýma slovama ..
Děti jí ale stále utíkaly.Mávla nad něma rukou a šla domů, už je přestala řešit - stejně se pak doplazí.
Když jsem šla ze školy, bylo slyšet, jak se z jejich bytu řine strašný řev té matky.Hádka.
Lidé to takhle nechali být, ikdyž věděli, tušili, co se nejspíš doma děje v normální všední den.Najednou jsem se dozvěděla, že jedno krásný odpoledne přijeli policajti, několik aut, vzali všechny děcka a jeli pryč.Je to půl roku, ne-li víc.
Takže ten, kdo má děti aspoň trochu rád, doufá, že se jim daří dobře.A že jim dětský domov dá něco, co jim rodiče nedali.
Ale víte co ? Sama tomu nevěřím.

19.4.

19. dubna 2013 v 16:21 | Otome
Tumblr_ml8rbv95s11rvkw6no1_500_large
Zdravím ^.^
Vážně to tu začíná chcípat :D :D ale v brzké době ukončím třídění, a předpokládejte, že budu mazat - přece jen, v minulém třídění jsem varovala, že pokud se někdo nezapsal teď a nezapíše se ani příště, letí přes palubu.Je mi líto, ale nač tady mít SB, které neobíhají, že ..

V těláku se spolužačka fiflena rozbrečela, dostala šílenej histerák na jednu moji spolužačku (obě dvě jsou z Béčka) .. :D Já se s kámoškou za dveřma tlemila, protože bylo úplně vidět, jak to všechno hraje.Na očích jí bylo znát, jak jí lítost ostatních dělá dobře.Mrcha.
Proč brečela? Kvůli klukovi.Ironií je, že kvůli úplně stejnýmu, o kterým se tady jednu dobu nemluvila přespříliš dobře :D Však taky od té doby už nejsem do nikoho zabouchlá - díky Bohu.Zjistila sem, že by to stejně nemělo cenu :P
No, konec prostě :D
Druhou hoďku těláku, tentokrát s říďou - řekl nám, že ženský se mají převlíct, a odvedl kluky do posilovny a hrát pink-ponk.Holky jsme šli na koberec naproti posilovně, oddělení záclonou.Třídili jsme tam dotazníky z ostatních tříd, protože ředitelovi se nějakým způsobem podařilo je zpřeházet :D
Dostali jsme bonbon a šli na oběd.Protože nám velkej stůl zasedli, museli jsme se posedat ke stolům po šesti, což nevyšlo na dvě spolužačky.Tu hysterku, a kámošku (se kterou sem měla jít dneska běhat).Seděli naproti nám, tak okej.
Šla jsem si přidat naprosto úžasný rizoto :D tak tam stojím, a pak se tam nahrnuli deváťáci a podobní :D Byla tam naštěstí spolužačka :D pak nám kuchařka řekla, že nám nepřidá, protože ještě nepřišla sportovka.
Když asi po 15ti minutách přišli, všichni se nahrnuli k pultu a natahovali k té kuchyřce co nejdál ruky s talířem :D a ona, že takhle by to nešlo, vzala celej pekáč, dala ho na pult a už to jelo :D všichni se rvali o tu naběračku, já na kámošku že jí má honem vzít, tak ji vzala, pak ji dala mě - nabrala sem si vrchovatě, a teď, jak ven :D
Nedalo se v tom houfu ani pohnout, jak sem měla vyjít s plným talířem :D tak sem se pomalu začala hejbat, oni mě pak doslova vykopli z davu :D
Takže tak .. :D
Nešli jsme běhat - proč?kvůli debilnímu počasí - chcanec jak něco :D já myslela, že mě jebne :D

17.4.

17. dubna 2013 v 18:35 | Otome
Tumblr_mkwlbrab1l1qjrjuto1_500_large
Baf ^.^
Dneska jsem se dozvěděli, že tuším 14.5. jede naše třída do Prahy.
Měla jsem dnes svatbu.S mojí úžasnou spolužačkou .. Náš zvyk - kámošky, které se mají rády, se vezmou.Oddávající byla moje nejlepší kámoška, komické, že .. :D
Celá svatba trvala asi 10 minut, celá naše třída seděla a sledovala nás :D
Mno ..
V pátek se píše čtvrtletka, z Matiky, což je fakt super .. polovinu věcí z toho nechápu :X
Pak je tady další problém - Magistra.Jestli nám zase navalí blbý známky - zítra z dějáku, v pátek z ruštiny, naši mě v pátek nikam nepustí .. Běh, do prdele !! :D
Odpočítáváme s kámoškou hodiny, kdy se na to vrhneme, a byla bych velmi nerada, kdyby mi to překazila naše psychicky nevyrovnaná učitelka.

Má úcta, Otome

A tak je Otome zase jednou šťastná ..

15. dubna 2013 v 15:13 | Otome
Tumblr_mkz18tmsr51qem56ko1_500_large
.. jako na drogách :D
Působí na mě jaro, vím to :D naplňuji se energií, cítím to :D
A víte co? Otome zase půjde běhat ! Yes !!
Kdo je mým SB déle, ví, že už jsem 2 x běžet s kámoškou byla.Ale jelikož jí to nebaví, nebo se jí spíš nechce, nemám s kým běžet.Ale teď budu chodit s jinou, a taky doufám, že nám to dlouho vydrží.
A taky by bylo dobrý, běžet o letních prázdninách každý den .. dokážete si představit to tělo ?!! :D :D
Takže .. s jarem přichází nový život, takže sem se konečně rozhodla, změnit ten svůj !! :D všem natřu zadek, že na to mám :P :)
 
 

Reklama

Krmte, Arigato